Komunikat Warmińsko-Mazurskego Związku Piłki Nożnej. Przedłużony okres obostrzeń w województwie

Dodatkowe obostrzenia miały być przedłużone do 20 marca, niestety w treści rozporządzenia, które wczoraj pojawiło się w Dzienniku Ustaw, została wpisana data 28 marca – informuje Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Władze Warmińsko-mazurskiego Związku Piłki Nożnej zamieściły dziś na Twitterze, kilka minut po godzinie jedenastej, komunikat w którym infomują kluby o przedłużeniu obostrzeń do 28 marca 2021.

Komunikat Warmińsko-Mazurskiego ZPN

Według zeszłotygodniowego komunikatu Ministerstwa Zdrowia w naszym województwie dodatkowe obostrzenia miały być przedłużone do 20 marca, niestety w treści rozporządzenia, które wczoraj pojawiło się w Dzienniku Ustaw, została wpisana data 28 marca. Spodziewamy się, że dodatkowe obostrzenia w rzeczywistości mogą potrwać jeszcze dłużej.

W związku z powyższym WMZPN we współpracy z klubami podjął już działania, aby w weekend 20/21 marca planowo wystartowała forBET IV Liga. W następnym tygodniu będą prowadzone rozmowy z klubami Klasy Okręgowej i A Klasy.

Zgodnie z rozporządzeniem seniorzy mogą trenować i grać między innymi w sytuacji, gdy pobierają stypendia sportowe, o których mowa w ustawie z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie.

Ponadto trenować i grać mogą wszystkie dzieci i cała młodzież, o ile uczestniczą w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN i WMZPN, tzn. w rozgrywkach od skrzata do seniora.

*****

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.