Kontrowersyjny rzut karny w meczu 3 ligi. Potrzebna opinia pana Sławka z Liga+ Extra (Wideo)

Do kontrowersyjnej sytuacji doszło podczas spotkania czwartej grupy III ligi pomiędzy Sokołem Sieniawa i Orlętami Radzyń Podlaski. Arbiter Piotr Burak z Zamościa podyktował rzut karny dla gospodarzy. Czy w tej sytuacji drużynie Sokoła należała się jedenastka?

Na wyżej postawione pytanie z pewnością odpowiedziałby pan Sławek z programu Liga+ Extra. Jak pisze portal RegioWyniki.pl, który opublikował materiał wideo przedstawiający kontrowersyjną decyzję arbitra, pan Sławek wybroni każdego sędziego w Polsce.

W Ekstraklasie mamy pana Sławka, który wybroni każdego arbitra. W niższych ligach także są kontrowersje. Tylko kto wybroni sędziego Buraka? Mamy tu jakiś arbitrów? – czytamy na facebookowym profilu RegioWyniki.pl.

Walka między napastnikiem i obrońcą. Spadająca z góry piłka ociera się o rękę na odcinku między barkiem a łokciem. Zawodnik nie ma nawet szans tej piłki widzieć, bo był do niej ustawiony tyłem. Decyzja karny. Tylko czy słuszna? – pyta wspomniany portal.

W momencie podyktowania rzutu karnego wynik brzmiał 1:2. Jedenastka została wykorzystana, a następnie gospodarze dołożyli jeszcze dwa trafienia. Orlęta odpowiedziały golem w ostatniej minucie spotkania i zakończyło się ono wygraną Sokoła Sieniawa 4:3.

Spotkanie zostało rozegrane 18 listopada w ramach 16. kolejki. W pierwotnym terminie (25.10) zostało przełożone z powodu zagrożenia epidemiologicznego.

Źródło: RegioWyniki.pl, własne

***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.