fbpx

Kościański „Cafe Futbol” w Telewizji KLIN

Zawsze podkreślałem, że portale zajmujące się futbolem z niższych klas rozgrywkowych powinny ze sobą współpracować. Po wymianie poglądów z panem Wojciechem Mrozińskim , portal Galaktyczny „znalazł nić porozumienia” z Kościańską Telewizją KLIN.

Pan Wojtekw kilku zdaniach opowiedział o Telewizji KLIN, z którą jest związany.

„Kościańska Telewizja KLIN” jest niezależnym medium, działającym na terenie powiatu kościańskiego. Redaktorem naczelnym KLIN TV jest Arkadiusz Kaczmarek.

Na portalu www.klin-tv.pl publikujemy filmy i informacje dotyczące lokalnej polityki, gospodarki, itp. ale także sportu, a w dużej mierze piłki nożnej.

Podczas naszych programów kibice mogą zobaczyć relacje i transmisje z meczów IV i V ligi, klasy okręgowej, lig młodzieżowych, III ligi kobiet oraz z różnego rodzaju turniejów. Telewizja jest producentem programów o tematyce piłkarskiej. Sztandarowy program to „Piłka jest okrągła” wzorowana na popularnym „Cafe Futbol”. Poruszana jest w nim jednak tematyka dotycząca niższych lig w których grają „kościańskie” drużyny.

Jak widzimy, Telewizja KLIN promuje futbol z niższych szczebli rozgrywkowych. Ten najbliższy naszemu sercu. Kibice są spragnieni informacji o swoich klubach i propozycja oferowana przez Arkadiusza Kaczmarka i jego zespół wychodzi naprzeciw oczekiwaniom piłkarskich fanów Niższych Lig.

Polecam „Kościańską Telewizję KLIN” nie tylko lokalnym sympatykom. Myślę, że każdy kibic zakręcony na punkcie Niższych Lig znajdzie w programach coś dla siebie.

http://www.klin-tv.pl

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.