Krótka piłka nr 2, czyli dziesięciominutowy mecz Włocłavii z Chełminianką

Włocłavia i Chełminianka  spotkały się 11 listopada w XV kolejce IV ligi kujawsko- pomorskiej.

Włocłavia gra czwarty sezon w IV lidze po awansie z klasy okręgowej, a Chełminianka  siódmy (po spadku z III ligi). Spotkanie było krótkie, bo goście, czyli Chełminianka, przyjechali w 7-osobowym składzie.

W 10. minucie kontuzji doznał zawodnik gości i sędzia zakończył mecz z powodu zdekompletowania zespołu. Najprawdopodobniej wynik 2:0 z boiska zostanie utrzymany. A jeśli nie to będzie walkower 3:0.

Włocłavia Włocławek – Chełminianka Chełmno 2:0

Bramki: 3 i 6 minuta gry.

Po tym meczu Włocłavia zajmuje 3.miejsce bilansem 15 meczów, 31 pkt. (9-4-2), br. 28-5. Ciekawy bilans bramkowy – tylko 5 straconych bramek w 15 meczach. Chełminianka zajmuje przedostatnie 17. miejsce z bilansem 15 meczów, 8 pkt. (1-5-9), br. 22-42.

Ostatnio podobny przypadek zdarzył się w kwietniu 2021 w IV lidze lubelskiej. Tam mecz trwał 12 minut. Więcej TUTAJ. Wtedy Unia wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce w grupie spadkowej. Obecnie gra w Klasie A grupa Zamość i jest liderem z bilansem 12 meczów, 34 pkt. (11-1-0), br. 35-3.