Który bukmacher miał najlepszą ofertę na piłkę nożną w 2021 roku?

25 stycznia w Warszawie będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. To właśnie tego dnia, Legalni Bukmacherzy uhonorują polskich operatorów zakładów wzajemnych w 16 kategoriach. Gala cieszy się wielkim zainteresowaniem od kilku lat, a sięgnięcie po statuetkę traktowane jest jako duży prestiż. Z punktu widzenia fanów piłki najważniejsze jest jednak to, że w tym roku jeden z bukmacherów sięgnie po nagrodę w kategorii NAJLEPSZA OFERTA NA PIŁKĘ NOŻNĄ.

Futbol, jako najpopularniejszy sport na świecie cieszy się również największym zainteresowaniem graczy zakładów bukmacherskich. Konkurencja na tym polu jest ogromna, ale można wyróżnić cztery firmy, które zdecydowanie wybijają się ponad przeciętność w zakresie oferty na piłkę nożną. Należą do nich STS, Fortuna, Betcris i Forbet.

STS jest bukmacherem, który daje graczom pewność, że interesujący ich mecz będzie możliwy do obstawienia. Liczba lig, na które wystawiane są zakłady przedmeczowe jest imponująca i nie inaczej jest w przypadku zakładów na żywo. Dużym plusem są liczne transmisje live na czołowe ligi europejskie – Bundesligę, Serie A i La Ligę. Dopełnieniem dobrej oferty STS są ciekawe zakłady długoterminowe oraz wysokie kursy. Dodatkowo, codziennie wystawiane są wyższe przeliczniki w ramach Superoferty i Hitu Dnia.  

Futbol jest mocną stroną Fortuny. Oferta na piłkę nożną jest niemal pozbawiona słabych punktów, a wielu typujących twierdzi, że w większości aspektów nie ma sobie równych. Trudno polemizować na tym polu, jeśli przedmiotem dyskusji byłaby dostępność lig i zakres rynków. Pod tym względem Fortuna w zasadzie nie ma sobie nic do zarzucenia, bowiem to właśnie u tego bukmachera mamy możliwość obstawiania nawet najbardziej egzotycznych rozgrywek. Tym co ucieszyło klientów bukmachera w ubiegłym roku było uruchomienie Bet Buildera, umożliwiającego tworzenie kuponu akumulowanego z selekcji dotyczących jednego meczu. Ogromna liczba livestreamów i wysokie kursy są podsumowaniem obrazu Fortuny w oczach fanów futbolu i zakładów wzajemnych.

Rzadko zdarza się, aby nowy bukmacher na rynku miał tak dobre wejście, a jeszcze rzadziej ma miejsce sytuacja, kiedy debiutant wyróżnia się ofertą na piłkę nożną. Betcrisowi ta sztuka ewidentnie się udała i zaledwie po kilku miesiącach zasłużył sobie na słowa pochwały. W oczy rzuca się przede wszystkim gigantyczna liczba rynków zakładów, która w przypadku najważniejszych spotkań sięga nawet 550-600 selekcji. Jednocześnie bukmacher dba o to, aby jego klient miał możliwość obstawienia spotkań z najdalszych krańców świata. Na tle konkurencji wybijają się też zakłady łączone i handicapy azjatyckie, a szczególnie ukontentowani są Ci, którzy lubują się w statystykach. To właśnie w Betcris można obstawić liczbę interwencji bramkarza czy autów.

ForBET przez lata wyrobił sobie solidną markę na polskim rynku m.in. dzięki solidnej ofercie na piłkę nożną. Operator ten trzyma bardzo dobry poziom w zakresie dostępności rynków i lig, jednak powody, dla których można go wyróżnić na tle innych firm są nieco inne. Przede wszystkim, w ofercie przedmeczowej znajdziemy wiele zakładów specjalnych, których próżno szukać u innych bukmacherów. Zakłady live choć pozbawione streamów, są opatrzone przyjemnym trackerem i licznymi statystykami. Nie można nie wspomnieć również o wysokości kursów na najważniejsze rozgrywki, gdyż są one jednymi z najlepszych na polskim rynku.

Jeden z wymienionych operatorów jest Twoim faworytem? A może masz innego? Oddaj głos w kategorii nagroda użytkowników:

Zagłosuj na nagrodę użytkowników

Coraz większa konkurencja na polskim rynku sprawia, że bukmacherzy prześcigają się w pomysłach na to jak zachęcić graczy do obstawiania na ich platformach. Nic nie wskazuje na to, aby w roku 2022 coś miało się w tej kwestii zmienić.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.