Levels Fight League MMA tylko w Viaplay. Najbliższa gala już 2 października z udziałem trzech Polaków!

Platforma Viaplay pokaże rocznie sześć gal Levels Fight League – wschodzącej, holenderskiej organizacji MMA. Umowa obejmuje wszystkie kraje nordyckie i bałtyckie, Polskę i Holandię oraz od 2023 roku Wielką Brytanię. Transmisje Levels Fight League w Viaplay rozpoczną się 2 października od gali LFL 6 na żywo z Amsterdamu, w której zawalczą trzej polscy zawodnicy Patryk Molka, Adrian Osmański i Max Siewruk.

Viaplay i holenderska organizacja MMA „Levels Fight League” (LFL) uzgodniły długoterminową współpracę, dzięki której Viaplay stanie się domem dla transmisji na żywo wydarzeń LFL na 10 rynkach europejskich. Od 2 października fani mieszanych sztuk walki będą mogli śledzić ponad sześć wydarzeń rocznie tej ambitnej organizacji MMA w ramach unikalnego portfolio sportów premium na żywo na Viaplay.

Transmisje LFL na platformie Viaplay obejmą wszystkie kraje skandynawskie i bałtyckie, Polskę i Holandię oraz od 2023 roku Wielką Brytanię. Pierwsza z nich już 2 października! Podczas LFL 6 w Amsterdamie wystąpią tak znani zawodnicy jak byli mistrzowie organizacji Glory Jason Wilnis & Murthel Groanhart, Melvin Van Suijdam i brytyjska gwiazda Aiden Lee.

Nie zabraknie polskich akcentów!

W wadze średniej rywalem niepokonanego jak dotąd w zawodowym MMA (rekord 5-4-0) Patryka Molki będzie Alain Van De Merckt. Popularny „Neder” to niezwykle obiecujący zawodnik belgijskiej sceny mieszanych sztuk walki, ale doświadczenie przemawia na korzyść Polaka trenującego na co dzień w klubie MMA Rawicz.

O wygraną w wadze półśredniej Max Siewruk zawalczy z Murtelem Groehartem zwanym „Predatorem”. Holender surinamskiego pochodzenia to doświadczony, były kick-bokser, który walczył dla K-1, It’s Showtime oraz Glory, w 2017 roku był mistrzem ostatniej z wymienionych organizacji, ale jego doświadczenie w MMA nie jest okazałe. Również Polak nie może pochwalić się w tym względzie okazałym dorobkiem – ma za sobą dwie zawodowe walki, z których jedną wygrał, a drugą zremisował. Siewruk urodził się w Miliczu, ale na co dzień mieszka i trenuje w Hiszpanii.

Tymczasem reprezentujący barwy słupskiego klubu MMAtaleo Adrian Osmański zmierzy się w wadze lekkiej z Gino Van Steenisem. Zarówno Polak (2-1-0) jak i Holender (2-0-0) dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zawodowym MMA. Polscy kibice mogli zobaczyć Osmańskiego w akcji podczas lipcowej gali Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach, kiedy pokonał Krzysztofa Kamińskiego przez techniczny knockout w drugiej rundzie.

PEŁNA KARTA WALK LEVEL FIGHTS LEAGUE 6

Viaplay domem sportów walki  

Peter Nørrelund, Viaplay Group Chief Sports Officer: LFL jest ekscytującym dodatkiem do naszego sportowego portfolio. Poszerzenie oferty Viaplay o starcia w ramach kolejnej organizacji MMA to potwierdzenie naszych ambicji, aby osiągnąć pozycje lidera w dziedzinie transmisji sportów walki.

Donovan Panayiotis, CEO Levels Fight League: Naszym celem od momentu uruchomienia LFL w zeszłym roku był dalszy rozwój MMA w Holandii. Partnerstwo z Viaplay pomaga nam ten cel osiągnąć. Jesteśmy naprawdę podekscytowani współpracą z Viaplay i nie możemy się doczekać dostarczenia treści premium MMA fanom sportów walki w całej Europie.

Umowa została zawarta w partnerstwie z Athletic Sports Group i jej spółką zależną Fight Globe. Portfolio MMA Viaplay obejmuje UFC we wszystkich krajach nordyckich; KSW, Cage Warriors i Invicta w krajach nordyckich i bałtyckich, Polsce i Holandii; Enfusion w Holandii, Polsce i krajach bałtyckich; i wiele innych. Od 2023 roku LFL będzie również dostępne dla widzów Viaplay w Wielkiej Brytanii, gdzie częścią portfolio platformy jest również KSW.

Fot. Biuro Prasowe Viaplay

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.