LKS Leśnik Łącza zaprasza na otwarcie sezonu w zabrzańskiej C-klasie

LKS Leśnik Łącza w niedzielę 23 sierpnia spotkaniem z Koroną Bargłówka, rozpocznie sezon zabrzańskiej „EUROTECH” C-klasy.

Klub z Łączy zwrócił moja uwagę bardzo ciekawie prowadzonym profilem na facebooku. Bez zbędnej „napinki”, z przymrużeniem oka, ale z pełną „profeską”. Każdy kibic, który będzie chciał dowiedzieć się więcej o samym klubie, z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Leśnik po ciężkim okresie przygotowawczym, podczas którego rozegrał aż 9 meczów sparingowych, w najbliższą niedzielę rozpocznie upragniony sezon ligowy. O godzinie 17 na boisku w Łączy ruszy zabrzańska C-klasa.

Korona zeszły sezon kończyła na ostatnim miejscu w tabeli, tracąc przy tym 42 bramki (najwięcej lidze), strzelając tylko 9 (najmniej w lidze). Myli się jednak ten, który nie docenia tego zespołu. W ubiegłym sezonie LKS pokonał swoich najbliższych rywali u siebie po olbrzymich męczarniach 1:0, a czerwoną kartkę zanotował wówczas Szymon Franz. Zespół z Bargłówki wzmocnił się kadrowo przed sezonem 2020/2021 i na pewno w tym sezonie będzie liczył się w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej – czytamy w zapowiedzi niedzielnej potyczki.

Leśnik Łącza ubiegły sezon C-klasy zakończył na 7. miejscu. W jedenastu spotkaniach zespół zdobył 12. punktów, na które złożyły się po trzy zwycięstwa i remisy. Zespół z Łączy pięciokrotnie musiał uznać wyższość rywali.

Klub zaprasza kibiców na rozpoczęcie sezonu w oryginalny sposób:

Czy finał Ligi Mistrzów (spokojnie, zdążycie na niego) będzie mógł równać się ze zmaganiami w polskiej Serie C? Czy znów będziemy świadkami aż 6 bramek przy ul. Szkolnej? Czy Leśnik zaliczy udaną inaugurację? Dowiemy się już w niedzielę!

Zapraszam wszystkich czytelników do obserwowania facebookowego profilu klubu LKS Leśnik Łącza. Warto! Link poniżej.

https://www.facebook.com/lesniklacza/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.