fbpx

Lukas Podolski w grze World of Tanks Blitz!

7 czerwca 2023 – World of Tanks Blitz informuje o premierze Sezonów – największej zawartości do gry w tym roku. Aby łatwo zapoznać się z nowościami oraz zostać gwiazdą Sezonu 1 gracze będą potrzebować mentora i trenera. W tę rolę wcieli się Lukas Podolski, światowej klasy piłkarz i zdobywca wielu pamiętnych bramek.

Od 8 do 18 czerwca gracze w World of Tanks Blitz będą mogli wziąć udział w zadaniu dla najlepszych strzelców. Przechodząc poszczególne etapy dostaną nagrody w grze wprost od Lukasa Podolskiego wliczając w to awatara, tło profilowe, cyfrową koszulkę piłkarską z autografem, specjalny kamuflaż piłkarski i wiele więcej. 

Zobacz wideo z Lucasem.

– Wejść do gry, w której są miliony graczy to fantastyczne uczucie – powiedział Lukas Podolski.

– World of Tanks Blitz oferuje świetną zabawę i rozgrywkę, przełamując bariery. Przygotowałem specjalne zadanie dla czołgistów, w którym mogą wygrać ode mnie ekskluzywne nagrody. Nie mogę doczekać się ich reakcji jak zobaczą mnie w grze i jestem przekonany, że będą się doskonale bawić! – podkreślił piłkarz.

Sezony to nowa zawartość w World of Tanks Blitz, która każdorazowo rozciągać się będzie na 3 miesiące i zapewni graczom nowe wydarzenia, operacje, nagrody połączone jednym stylem, tematyką oraz angażującą fabułą. Sezon 1 nosi nazwę Retrotopia i jest utrzymany w klimacie retrofuturyzmu. Przez najbliższy kwartał czołgiści będą poznawać historię wspaniałego miasta, zdobywać lokalną walutę Kitcoins oraz wynajdywać trzy wysokopoziomowe czołgi: Magnate, Fixer i  Regressor.

– Cały czas jesteśmy zajęci tworząc nowe doświadczenia dla graczy i eksperymentując z różnymi stylami – mówi Ilya Goncharov, WoT Blitz Content Creator Lead.

– Z Sezonem 1 dodajemy nowy światy, gdzie mieszają się technologia, luksus oraz elegancja. Zapraszamy naszych graczy do doświadczenia ewolucji tego uniwersum – dodaje.

Więcej informacji na temat sezonów i współpracy z Lukasem Podolskim na oficjalnej stronie gry: wotblitz.com

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.