Łukasz Łakomy: W Zagłębiu Lubin zaczynam nowy etap

Łukasz Łakomy został oficjalnie przedstawiony jako zawodnik Zagłębia Lubin. Nowy pomocnik Miedziowych w rozmowie z klubowymi mediami opowiedział między innymi o pierwszych wrażeniach związanych z nowym zespołem.

20-letni środkowy pomocnik trafił do lubińskiego zespołu z Legii Warszawa. Umowa Łakomego będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Nowy zawodnik Zagłębia podzielił się z klubowymi mediami swoimi odczuciami po podpisaniu kontraktu.

Wszystko jest teraz o wiele łatwiejsze, bo wyczekiwanie na ten moment podpisania było bardzo długie. Cieszę się, że mogłem podpisać umowę, zamknąć pierwszy etap w swoim życiu, zacząć tutaj nowy i walczyć o skład oraz jak najlepsze wyniki z Zagłębiem. Teraz to jest mój cel. Mam nadzieję, że od pierwszego meczu z Wisłą Płock będziemy walczyć o kolejne punkty – powiedział Łakomy.

Lubin był dla mnie najlepszym wyborem ze względu na rozwój piłkarski. Obserwowałem klub i to jak wyglądają mecze. Zobaczyłem, że trener Martin Sevela stawia na młodych zawodników, perspektywicznych tak jak Białek. Zobaczyłem, że w Lubinie można iść jego śladami i trafić później za granicę. To jest też mój cel na przyszłość i wiem, że w Zagłębiu można to osiągnąć. Zagłębie to bardzo dobra drużyna, zwłaszcza pod względem piłkarskim. Mój wybór był jasny i klarowny przez charakter oraz mentalność klubu – podkreślił nowy zawodnik Zagłębia Lubin.

Widać, że Zagłębie ma drużynę, bardzo zgraną ze sobą i wyrównaną pod względem piłkarskim. Dostrzegam też mocny charakter tego zespołu. Wierzę, że na koniec sezonu osiągniemy dobry wynik – podsumował Łukasz Łakomy.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Zagłębia Lubin

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.