fbpx

Małżonka zmarłego zawodnika Staru Starachowice i Arki Pawłów: Nie przynoście kwiatów, wesprzyjcie oba kluby, które tak kochał

Jacek Lewandowski, zawodnik Arki Pawłów i Staru Starachowice, zmarł 15 maja w wieku 34 lat. Dziś w mediach społecznościowych małżonka piłkarza zamieściła emocjonalny wpis.

Jacek Lewandowski podczas swojej przygody z futbolem związał się z dwoma klubami, Starem Starachowice i Arką Pawłów. Był wychowankiem starachowickiego klubu, a debiut w seniorskiej piłce „zaliczył” w barwach Arki. W tym klubie występował do 2009 roku, pełnił funkcję kapitana.

W rundzie wiosennej 2009/2010 przeniósł się do swojego macierzystego klubu – Staru Starachowice. Zawodnik mógł wreszcie zagrać w pierwszej drużynie z miasta, w którym się urodził. Swój debiut w seniorskim zespole Staru zanotował przeciwko Polanom Pierzchnica. Ostatni natomiast rozegrał przeciwko GKS-owi Kluczewsko.

15 maja dowiedzieliśmy się o przedwczesnej śmierci 34-latka. Dziś pani Karolina, małżonka Jacka Lewandowskiego zamieściła wzruszający wpis.

Mój Jacek, Mój Misiek odszedł od nas zdecydowanie za szybko. Kochał wiele rzeczy, ale piłka nożna była mu szczególnie bliska. Swoje młodzieńcze lata spędził na boisku. Przez wiele lat był związany ze Starem Starachowice i z Arką Pawłów. Nie przynoście kwiatów, których nie był fanem, zamiast tego wspomóżcie kluby z którymi był związany.
Żona Karolina

Zebrane pieniądze zostaną po połowie rozdzielone pomiędzy oba kluby: GKS Arka Pawłów i Star Starachowice.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 20 maja 2020, o godz. 10:00 w Kościele pw. Wszystkich Świętych przy ul. Radomskiej w Starachowicach.

Link do wpłat TUTAJ

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.