Marek Papszun, szkoleniowiec Rakowa przed rewanżem z Gentem: Przeciwnik jest bardzo pewny siebie, ale ja znam swoja drużynę, wierzę w nią

Marek Papszun zapowiada, że jego zespół tanio nie sprzeda skóry w rewanżowym meczu IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy z belgijskim Gentem.

Raków Częstochowa przystąpi do rewanżowego pojedynku z jednobramkową zaliczką wywalczoną w pierwszym spotkaniu. Belgowie są bardzo pewni siebie, podgrzewają również atmosferę komentarzami w mediach społecznościowych na temat polskiego zespołu. Trener Marek Papszun wierzy w swój zespół i podkreśla, że ma plan na czwartkowy mecz.

Przyjechaliśmy do Belgii powalczyć o awans. Mamy skromną zaliczkę z pierwszego meczu. Przeciwnik jest bardzo pewny siebie, a my jesteśmy dobrze przygotowani do rewanżu, także do dogrywki, bo to jest przecież drugie spotkanie i jego losy mogą się decydować w dodatkowym czasie gry – powiedział szkoleniowiec Rakowa.

Znam swoja drużynę, wierzę w nią. Nie raz pokazała, że potrafi wyjść z takiego trudnego starcia obronną ręką. Mamy swój plan na ten mecz, ale najważniejszy jest awans – podkreślił Marek Papszun.

Tydzień bez meczu ligowego wykorzystaliśmy na intensywną pracę realizując pełny mikrocykl treningowy. Mogliśmy spokojnie popracować, bo wcześniej grania było w tym sezonie aż nadto. Pracowaliśmy nad taktyką, ale też trochę nad przygotowaniem fizycznym. Jesteśmy dobrze przygotowani do rewanżu – podsumował trener wicemistrzów Polski.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.