Mark-Bud Iskra Zgłobień: W Niższych ligach też można ciekawie zaprezentować zawodnika (WIDEO)

Iskra Zgłobień, klub współpracujący z Galaktycznym Futbolem, wciąż zaskakuje pomysłami. Działacze udowadniają, że prozaiczne „chcieć to móc”, jednak może funkcjonować w środowisku Niższych Lig. Słomiany ogień, to pojęcie, które w Iskrze nie ma racji bytu.

Włodarze Iskry Zgłobień mocno starają się „wyjść do kibiców” w mediach społecznościowych. Wychodzą daleko poza zamieszczenie relacji ze sparingu czy suchych doniesień w stylu: Jutro gramy. Co ma miejsce na wielu profilach klubów z Niższych Lig. Kilkanaście dni temu do zespołu dołączył Michał Worosz, który jest pierwszym zimowym wzmocnieniem zespołu.

Zawodnik, który podczas swojej przygody z piłką występował w takich drużynach jak Jedność Niechobrz, Głogovia Głogów Małopolski, Crasnovia czy Izolator Boguchwała, został zaprezentowany przez Iskrę Zgłobień w efektowny sposób.

– Prezentacja Michała jest inna od tych standardowych w klubach z niższych szczebli rozgrywkowych. Uważamy, że w Niższych Ligach również można w ciekawy sposób zaprezentować zawodnika – podkreśla Sławomir Sendecki, prezes Iskry.

Michał Worosz ma pomóc zespołowi w trudnej walce o utrzymanie w rzeszowskiej okręgówce. Zawodnik w rozmowie z klubowymi mediami podkreślił, że Iskra zapłaciła już frycowe, a wiosną przyjdzie czas na zwycięstwa. 29-latek zaznaczył również, że drużyna bardzo ciężko pracuje podczas przygotowań do drugiej części sezonu.

– Powiem szczerze, że tak ciężkiego okresu przygotowawczego się nie spodziewałem, może jest to spowodowane mniejszą ilością treningów tygodniowo w porównaniu do poprzednich klubów, w których byłem. Same treningi stoją na bardzo wysokim poziomie, pan trener dba o to, by poprawić każdy aspekt u zawodnika, począwszy od kondycji po koordynację czy aspekty siłowe – mówi Worosz.

– Patrząc po poprzedniej rundzie, to Iskra już swoje frycowe zapłaciła na początku, a później pokazała swój potencjał punktując z czubem tabeli. O utrzymanie jestem spokojny. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że Iskra spokojnie skończy w środku tabeli – podkreślił nowy nabytek Iskry.

Całość rozmowy z Michałem Woroszem na facebookowym profilu Iskry Zgłobień, do którego obserwowania mocno zachęcam. LINK TUTAJ

Wkrótce kolejne info z Iskry.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.