fbpx

Marko Bajić: Tomasz Hajto pożyczył ode mnie 9 tysięcy złotych. Myślisz, że oddał?

Marko Bajić, były zawodnik Górnika Zabrze i Lechii Gdańsk w rozmowie z portalem sport.tvp.pl, opowiedział m.in. o okresie, gdy występował w śląskim klubie razem z Tomaszem Hajto i Jerzym Brzęczkiem.

34-latek był zawodnikiem Górnika Zabrze w latach 2007-2009. Z tamtego czasu szczególnie wspomina wątpliwą przyjemność obcowania z Tomaszem Hajto.

Ciężka sytuacja. Był specyficzny. Na wszystkich krzyczał. On i Jurek ciągle się darli. Jak przyjechałem do Polski, to wiedziałem tylko, że są takie kluby Legia i Wisła. Nie miałem pojęcia, co to jest Górnik Zabrze. Przyjechałem na obóz i patrzę, a jestem w pokoju z Tomaszem Hajto. Tego to kojarzyłem z telewizji. Grał w Southampton, grał w Schalke. Pan piłkarz, tak mi się wydawało, ale był trudny – mówi Bajić.

– Jurek? Jurek Bzencek! On też się na wszystkich darł, ale porównując go z Hajto to niebo i ziemia. Obaj byli w podobnym wieku, ale Hajto przechodził kryzys. Prowadził życie, jakie prowadził. Ciągle nie miał pieniędzy. Ode mnie pożyczył 9 tysięcy. Myślisz, że oddał? Zapomnij! To dziwne, że dwóch w podobnym wieku – Jurek i Hajto – są w tak różnych momentach życia. A obaj byli przecież dobrymi piłkarzami. Jeden jest na topie, a drugi pożycza pieniądze od Marko Bajicia – podkreśla serbski pomocnik.

– Z Hajto było tak, że ciągle się na kogoś darł. Adam Danch nie wytrzymał. Wkurzył się i pojechał do prezydenta klubu. Mówi, że tak być nie może. Hajto przeprosił, a następnego dnia znowu wszystkich opieprzał – dodaje Bajić.

Na wzmiankę o tym, że Tomasz Hajto jakiś czas temu pożyczył pieniądze od niepełnosprawnego piłkarza, Bajić podsumowuje: Szkoda gadać.

Źródło: tvp.sport.pl

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.