ME Niesłyszących w futsalu. Polacy wreszcie odnieśli zwycięstwo i zagrają o 13. miejsce w turnieju

Reprezentacja Polski mężczyzn wreszcie odniosła zwycięstwo podczas mistrzostw Europy Osób Niesłyszących w futsalu. Biało-czerwoni pokonali Izrael 6:1 i w swoim ostatnim meczu na turnieju zagrają w piątek o 13. miejsce z reprezentacją Danii.

Spotkanie z Izraelem skomentował selekcjoner naszego zespołu. W rozmowie z Galaktycznym podkreślił, że jego podopieczni wreszcie mieli dobrze nastawione celowniki, co przyniosło w efekcie pierwsze zwycięstwo na mistrzostwach Europy w Montesilvano. To właśnie brak skuteczności był głównym powodem tego, że Polacy zamiast bić się o medale, muszą walczyć o zachowanie twarzy. W piątek zmierzą się w spotkaniu o 13. miejsce z Duńczykami, z którymi przegrali w fazie grupowej.

– Moi zawodnicy dzisiaj zagrali tak jak powinni to robić od samego początku turnieju – powiedział Piotr Ożóg.

– Szkoda, że obudziliśmy się dopiero po czterech porażkach – podkreślił selekcjoner.

– Zagraliśmy bardzo dobrze zarówno w ataku jak i w obronie, stąd wygrana 6:1. Mogliśmy się pokusić o większą zdobycz bramkową, a także uniknąć straty gola. Jesteśmy zadowoleni z wygranej, ale jakby nie patrzeć czuć niedosyt, bo za późno pokazaliśmy swoje możliwości…. Jutro gramy mecz o 13. miejsce z Duńczykami i na pewno będziemy chcieli się zrewanżować za porażkę w grupie – podsumował Piotr Ożóg.

Spotkanie z Danią rozpocznie się w piątek o godzinie 11.

Wyniki i terminarz mistrzostw Europy Osób Niesłyszących w futsalu w Montesilvano TUTAJ

Zachęcam do wsparcia Reprezentacja Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej. Można to zrobić wpłacając symboliczną złotówkę na internetowej zrzutce.  ZRZUTKA (link)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.