ME Niesłyszących w futsalu. Przed nami ostatnie dwa dni turnieju i decydujące mecze

Mistrzostwa Europy Niesłyszących w futsalu rozgrywane we włoskim Monteslivano, powoli dobiegają końca. W piątek i sobotę zespoły rozegrają swoje ostatnie mecze decydujące o miejscach w turnieju.

Galaktyczny Futbol o występach polskich reprezentacji kobiet i mężczyzn informowała od początku mistrzostw. Nasze panie dotarły do półfinału, w którym po dramatycznym boju uległy 4:5 Hiszpankom. Więcej TUTAJ. Podopieczne Aleksandra Opaczewskiego w sobotę zmierzą się z reprezentacją Niemiec w meczu o trzecie miejsce. Początek spotkania o godzinie 10. Link do transmisji live TUTAJ

Drużyna mężczyzn natomiast powalczy już dziś o trzynastą pozycję w ME. O godzinie 11 rozpocznie się spotkanie z Danią. Link do transmisji TUTAJ

Piotr Ożóg, selekcjoner naszej reprezentacji, w rozmowach z Galaktycznym, podkreślał, że gdyby nie rażący brak skuteczności, jego podopieczni z pewnością znaleźliby się w górnej połówce turnieju.

ME Niesłyszących w futsalu. Mecze o poszczególne miejsca w turnieju kobiet

7-8: Anglia – Holandia

5-6: Irlandia – Włochy

3-4: Polska – Niemcy

Finał: Hiszpania – Anglia

ME Niesłyszących w Futsalu. Mecze o poszczególne miejsca w turnieju mężczyzn

15-16: Izrael – Szkocja

13-14: Polska – Dania

11-12: Chorwacja – Słowacja

9-10: Bułgaria – Bośnia i Hercegowina

7-8: Anglia – Szwajcaria

5-6: Holandia – Belgia

3-4: Czechy – Szwecja

Finał: Włochy – Hiszpania

***

Zachęcam do wsparcia Reprezentacja Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej. Można to zrobić wpłacając symboliczną złotówkę na internetowej zrzutce.  ZRZUTKA (link)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.