Michał Probierz ogłosił powołania na listopadowe mecze. Jest głośny powrót. Brak dwóch etatowych kadrowiczów

Michał Probierz ogłosił listę zawodników, których powołał na listopadowe spotkania z Czechami i Łotwą. Do kadry wraca Jan Bednarek. Brak natomiast Arkadiusza Milika i Bartosza Bereszyńskiego.

W listopadzie reprezentacja Polski rozegra dwa spotkania. Kluczowe będzie starcie z Czechami (17.11) w ramach eliminacji do EURO 2024. Kilka dni później (21.11) zespół Probierza zmierzy się z Łotwą w meczu towarzyskim.

Selekcjoner w czwartek w późnych godzinach wieczornych ogłosił listę powołanych. Probierz znów zaskoczył kilkoma swoimi decyzjami.

Do zespołu wraca Jan Bednarek, którego zabrakło na październikowym zgrupowaniu kadry. Na liście jest też Marcin Bułki, który fantastycznie spisuje się w Ligue 1. Na szansę zasłużyli też Paweł Bochniewicz oraz Bartłomiej Wdowik. Zabrakło natomiast… Arkadiusza Milika i Bartosza Bereszyńskiego.

Reprezentacja Polski na mecze z Czechami i Łotwą

Bramkarze: Marcin Bułka, Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski.

Obrońcy: Jan Bednarek, Paweł Bochniewicz, Matty Cash, Tomasz Kędziora, Jakub Kiwior, Patryk Peda, Mateusz Wieteska, Bartłomiej Wdowik.

Pomocnicy: Adrian Benedyczak, Patryk Dziczek, Przemysław Frankowski, Kamil Grosicki, Bartosz Slisz, Jakub Piotrowski, Damian Szymański, Sebastian Szymański, Paweł Wszołek, Nicola Zalewski, Piotr Zieliński.

Napastnicy: Robert Lewandowski, Adam Buksa, Karol Świderski.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.