Mistrz świata F1 jakiego nie znacie! Serial „Max Verstappen: Anatomia Mistrza” tylko na Viaplay

Trzyodcinkowa produkcja „Max Verstappen: Anatomia Mistrza” pozwoli widzom zajrzeć do świata genialnego kierowcy, który już od najmłodszych lat uznawany był za przyszłą gwiazdę sportów motorowych, a w wyścigach Formuły 1 zadebiutował w wieku zaledwie 17 lat. To jedyne w swoim rodzaju spojrzenie na karierę Holendra – zarówno podczas codziennej pracy na treningach, jak i rywalizacji na najwyższym poziomie światowego sportu.

Serial dokumentalny ‘Max Verstappen: Anatomia Mistrza’ koncentruje się na rekordowym dla Verstappena sezonie 2022, w którym obronił tytuł mistrza świata kierowców F1®, jednocześnie przybliżając kulisy jego dzieciństwa i początków kariery na torze. Zagłębia się także w intensywne relacje kierowcy z jego ojcem, Josem Verstappenem, w przeszłości również kierowcą Formuły 1. Światowa i polska premiera pierwszego z trzech odcinków serialu „Max Verstappen: Anatomia Mistrza” już 2 kwietnia wyłącznie na platformie Viaplay!

Zapraszamy widzów i fanów Formuły 1 do świata Maxa Verstappena! Gwarantujemy bezprecedensowy dostęp do wyjątkowych momentów w życiu mistrza. Po raz pierwszy mamy okazję przyjrzeć się z bliska złożonej osobowości Verstappena, jego wielkiemu talentowi i sukcesom. Produkcja pokazuje jak Max – będący wciąż bardzo młodym człowiekiem – dąży do perfekcji, często czując na swoich barkach ciężar ogromnej popularności, podjętych zobowiązań i nieustannej uwagi mediów.

– W ciągu minionego sezonu pozwoliłem Viaplay na wejście do mojego świata, gdyż zależało mi na szczerym spojrzeniu na moją karierę i życie. Mam nadzieję, że dzięki tej produkcji widzowie dowiedzą się, jak wiele osób mnie wspiera i mi pomaga, przyczyniając się wydatnie do sukcesów, które udało się nam osiągnąć. Fani na całym świecie zobaczą również, jak wiele ciężkiej pracy, poświęcenia i pasji towarzyszy wszystkim osobom zaangażowanym w rywalizację na najwyższym poziomie w sportach motorowych. Jestem dumny z tego, co razem osiągnęliśmy i mam nadzieję, że będziemy mogli dalej wspólnie dążyć do kolejnych celów, aby osiągnąć jeszcze więcej – mówi Max Verstappen, mistrz świata kierowców F1®.

W imię ojca

W serialu przedstawiono również życie osobiste Maxa Verstappena, przybliżając jego bliską więź z ojcem Josem oraz kluczową rolę, jaką odegrał on w kształtowaniu drogi syna do sukcesu. 

Dzięki wywiadom z członkami najbliższej rodziny oraz przyjaciółmi, serial ukazuje obraz zdeterminowanego i niezwykle zmotywowanego młodego człowieka, wychowanego w rodzinie kierowców wyścigowych i ludzi skłonnych do ryzyka, pełnego głębokiej miłości i szacunku do ojca i motor sportu. Jak mówi Jos Verstappen: „Wiele osób nie ma pojęcia, co trzeba zrobić, aby dotrzeć na sam szczyt”. 

AFP PHOTO / ANP / SANDER KONING

– Max Verstappen: Anatomia Mistrza’ to osobisty i szczery portret naszej relacji jako ojca i syna. To było niewiarygodne obserwować, jak mój syn wyrasta na jednego z najlepszych w historii kierowców Formuły 1 i jestem ogromnie dumny, że rozpocząłem tę podróż razem z nim. Mam nadzieję, że dzięki tej produkcji widzowie jeszcze lepiej zrozumieją poświęcenie i ciężką pracę tych wszystkich osób, dzięki którym możliwe było osiągnięcie sukcesu na najwyższym poziomie. Jestem bardzo dumny z Maxa i mam nadzieję, że jego fanom spodoba się ten wyjątkowy serial, odsłaniający kulisy naszej pracy – podkreśla Jos Verstappen, ojciec Maxa i kierowca Formuły 1 w latach 1994-2003.

Dla zagorzałych fanów Formuły 1, a zarazem dla widzów szukających ekscytującego i emocjonalnego portretu zza kulis – „Max Verstappen: Anatomia Mistrza” to obowiązkowa pozycja serialowa, opowiadająca historię jednego z największych obecnie nazwisk w światowym sporcie. 

– To niezwykle odkrywczy i pełen emocji serial, który zabiera widzów w podróż przez życie wspaniałego kierowcy i niesamowitego sportowca. Od intensywnych przygotowań i strategii, które towarzyszą każdemu wyścigowi, po osobiste zmagania i triumfy, które kształtują go jako osobę. Ten serial oferuje niespotykaną możliwość zajrzenia w głąb umysłu, a zarazem serca jednej z największych gwiazd światowego sportu. Jest to po prostu niesamowita opowieść, zarówno dla zagorzałych fanów F1, jak i dla wszystkich zainteresowanych ludzką stroną rywalizacji na najwyższym poziomie. Jesteśmy niezwykle zadowoleni i dumni ze współpracy Viaplay z Maxem i jego zespołem – mówi Peter Nørrelund, EVP & Chief Sports Officer, Viaplay Group.

Premiera pierwszego odcinka serialu „Max Verstappen: Anatomia Mistrza” już 2 kwietnia, tylko na Viaplay. Premiera odcinków drugiego i trzeciego odbędzie się odpowiednio 9  i 16 kwietnia. Platforma Viaplay posiada prawa do transmisji F1® w Polsce, Holandii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Islandii, Estonii, Łotwie i Litwie.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.