Mistrzostwa Europy Drużyn Polonijnych FIFA20 na konsoli XBOX. Galaktyczny klub wśród uczestników

Dziś rozpocznie się rywalizacja w Mistrzostwach Europy Drużyn Polonijnych FIFA20 na XBOX organizowanych przez The Eagle Football Club.

Do uczestników turnieju, którzy toczą swoje pojedynki na konsoli PS4, dziś dołączą gracze rywalizujący na XBOX-ie.

Losowanie wyłoniło zespoły jakimi „grać” będą zawodnicy poszczególnych klubów zgłoszonych do mistrzostw. Wśród szestnastki rywalizujących drużyn znalazł się również przedstawiciel z Polski, MKS Szczawno-Zdrój. Klub z uzdrowiskowej miejscowości, który śmiało mogę uznać za przedstawiciela galaktycznej społeczności, zmierzy się z piętnastoma polonijnymi teamami z całej Europy.

MKS Szczawno- Zdrój weźmie udział jako jedyna drużyna z polski w Mistrzostwach Europy Drużyn Polonijnych w grze FIFA 20 na konsoli Xbox One! Zgłosiliśmy swoją gotowość udziału w Mistrzostwach, a organizator, czyli klub The Eagle FC przyznał nam miejsce w tych prestiżowych rozgrywkach. W Mistrzostwach organizowanych przez klub The Eagle Football Club przyjdzie nam się zmierzyć między innymi z zawodnikami takich klubów jak:FC Polonia Berlin, FC Polonia Hamburg, FC Polska Aberdeen, czy Manchester Polonia FC. Już nie możemy doczekać się rywalizacji na arenie międzynarodowej. Naszym głównym reprezentantem na te Mistrzostwa będzie Tobiasz Skura. Pozdrawiamy wszystkie kluby biorące udzial w turnieju, a Tobiaszowi życzymy samych zwycięskich spotkań. Mineralni w Europie – jak to pięknie brzmi – mówi Paweł Danielak, specjalista do spraw marketingu i reklamy w klubie.

 

 

Inauguracyjna seria potrwa do niedzieli, 3 maja, do godziny 10.

Grzegorz Sawicki

 

Czas na zmianę klubowego wizerunku? Więcej info TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.