fbpx

MKS Szczawno-Zdrój organizuje konkurs dla klubów. Przewidziana „mocna” nagroda

Paweł Danielak, specjalista d/s marketingu i reklamy w MKS Szczawno-Zdrój, zorganizował konkurs, który ma zachęcić kluby do większej aktywności w mediach społecznościowych w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Paweł jest znany ze swoich ciekawych pomysłów i różnego rodzaju akcji promujących nie tylko MKS Szczawno-Zdrój, ale też ogólnie pojętą społeczność niższych lig. Tym razem zaprasza kluby do konkursu, w którym główną rolę odegrają fotografie. O co dokładnie w tej zabawie chodzi?

Cześć, w związku z panującą w kraju i na świecie sytuacją i tym, że nasze kluby nie mogą rozgrywać spotkań, chciałbym zaprosić Was do zabawy z drobną, ale jakże cenną nagrodą (jeśli będzie dostępna na sklepowej półce). Aby przyłączyć się do zabawy, potrzebuję otrzymać na e-mail zdjęcie grupowe Waszej drużyny. Cel zabawy jest prosty – opublikujemy zdjęcia kilku teamów na FB, a następnie każdy z Was zachęci swoich kibiców do lajkowania fotki. Wygra ten klub, który, w ustalonym terminie otrzyma najwięcej lajków. Jeśli chcecie dołączyć do zabawy, to czekamy na fotkę na kontakt@mksszczawnozdroj.pl. Napiszcie tylko nazwę klubu,  jeśli wyślecie zdjęcie z prywatnego konta. Na fotki czekam do niedzielnego wieczoru (22 marzec). Konkurs potrwa do 29 marca do godziny 16 – mówi Paweł Danielak.

A oto wspomniana przez Pawła nagroda – SZTYGARÓWKA.

 

Ze swojej strony zachęcam do zabaway organizowanej przez Pawła i przypominam adres email, na który należy przesyłać fotki.

kontakt@mksszczawnozdroj.pl

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.