fbpx

MKS Szczawno-Zdrój potrzebuje wsparcia i pomocy przy realizacji planów

MKS Szczawno-Zdrój występujący w pierwszej grupie wałbrzyskiej A-klasy, rozpoczyna zbiórkę środków finansowych potrzebnych do realizacji niesłychanie ciekawych planów, których w klubie nie brakuje.

MKS jest coraz bardziej popularnym klubem w mediach społecznościowych, pracę jaką na tym polu wykonuje „spec” od marketingu Paweł Danielak, można stawiać za wzór i przykład. Niestety, szara rzeczywistość wygląda tak, że na jeszcze większy rozwój i realizację różnego rodzaju założeń, potrzeba nakładów finansowych. Z tym, jak wiemy, w klubach z niższych klas rozgrywkowych nie zawsze bywa „różowo”. Działacze MKS-u, podobnie zresztą jak wiele innych drużyn, postanowili rozpocząć zbiórkę na zrzutka.pl.

„Co chcielibyśmy zakupić i zrobić? Jest tego sporo, trochę „drobnicy”, ale także są i „grube” potrzeby. Nie o wszystkim możemy tu napisać, aby nasze pomysły nie zostały skopiowane przez konkurencję. Kilka przykładów poniżej:

1. Zakup bidonów dla naszych zawodników.
2. Zakup koszy do zbiórki nakrętek.
3. Zakup materiałów promocyjnych klubu.
4. Stworzenie projektu ulotek i ich kolportaż.
5. Zakup zegara.
6. Zakup i montaż piłko-chwytów.
7. Zakup ortalionów przeciwdeszczowych.
8. Zakup i montaż gabloty na puchary.
9. Sesja zdjęciowa.
10. Zakup przenośnych apteczek ratowniczych.”

To tylko część planów do zrealizowania w najbliższej przyszłości. Po więcej informacji o klubie i samej zbiórce zapraszam do mediów społecznościowych MKS-u Szczawno-Zdrój. Ze swojej strony zachęcam do wsparcia „Mineralnych”, w miarę oczywiście możliwości.

Link do zbiórki https://zrzutka.pl/szkd97

Facebook www.facebook.com/MKSSzczawnoZdroj

Twitter @MksZdroj.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.