Najlepsi gracze w Polsce walczą o finały PKO BP Ekstraklasa Games!

Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników FIFY w najlepszym krajowym wydaniu. Już 26-27 marca odbędą się baraże PKO Bank Polski Ekstraklasa Games dywizji PRO, które wyłonią dwóch ostatnich uczestników finałów sezonu.

Do tej pory poznaliśmy sześciu zawodników, którzy zagrają na turnieju wieńczącym bieżący sezon rozgrywkowy. Dzięki czołowym lokatom w sezonie zasadniczym dywizji PRO awans zapewnili sobie wcześniej Kacper “Furman” Furmanek (Lech Poznań), Maksymilian “Zalewskyy” Zalewski (Lechia Gdańsk), Miłosz “milosz93” Bogdanowski (Radomiak Radom) oraz Dawid “Dewidek” Kamasiński (Piast Gliwice). Przepustkę z baraży dywizji OPEN zgarnęli za to Szymon “Błachu” Błachowiak oraz Adrian “Strav1x” Stawiński.

O tym, kto zajmie pozostałe dwa miejsca w finałach sezonu, zadecydują nadchodzące baraże dywizji PRO. W stawce znalazło się ośmiu zawodników, którzy w rundzie zasadniczej zajęli miejsca 5-12.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, w których obowiązywać będzie system “każdy z każdym”. Z nich awansuje łącznie czterech graczy, którzy zmierzą się w drabince podwójnej eliminacji. Miejsce w finałach sezonu, które odbędą się 9-10 kwietnia, wywalczy dwóch najlepszych zawodników fazy play-off.

Transmisja z rywalizacji w ramach baraży dywizji PRO dostępna będzie w sobotę i niedzielę od godziny 12 na Facebooku PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, na kanale Polsat Games oraz na YouTube i Twitchu stacji. 

Źródło i foto: Biuro Prasowe Ekstraklasy


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.