Najlepsi zawodnicy na Finałach Sezonu Ekstraklasa Games

Finały trzeciego sezonu Ekstraklasa Games nadchodzą wielkimi krokami i będą prawdziwą gratką dla miłośników gry FIFA 21 na najwyższym poziomie. Ośmiu najlepszych zawodników wyłonionych na dwóch szczeblach rozgrywek powalczy o mistrzowski tytuł, prawo do gry o Mistrzostwo Świata, a także nagrody z puli 20 tysięcy złotych – informuje Biuro Prasowe Ekstraklasy.

Finałowe rozgrywki rozpoczną się już w poniedziałek, 22 marca, natomiast rozstrzygające spotkania zobaczymy dzień później, 23 marca. Na liście uczestników znalazło się sześciu najlepszych graczy z Ekstraklasa Games Pro, którzy byli wyłonieni w klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnej, a stawkę dopełniło dwóch triumfatorów Ekstraklasa Games Open by Guseppe.

Finały Sezonu Ekstraklasa Games będą transmitowane na antenie TVP Sport i na sport.tvp.pl oraz na social mediach TVP Sport i Ekstraklasy – na Facebooku, Twitchu oraz YouTube. W poniedziałek 22 marca rozgrywki wystartują o 22:35, zaś finałowe wtorkowe mecze ruszą o 16:00

Lista uczestników Finałów Sezonu Ekstraklasa Games Pro prezentuje się następująco:

Konsola Xbox:

Gracjan “Polako” Gołębiewski – Legia Warszawa
Piotr “Piterek” Kochan – Jagiellonia Białystok
Damian “natsu” Gajewski – Śląsk Wrocław
Maciej „PAL I Invio” Bronowski – Górnik Zabrze

Konsola PlayStation:

Miłosz “milosz93” Bogdanowski – Legia Warszawa
Maksymilian “zalewskyy” Zalewski – Warta Poznań
Kacper “Kapi98PL” Piszczek – Śląsk Wrocław
Kamil “Riptorek” Soszyński – Jagiellonia Białystok


W puli nagród finałów sezonu Ekstraklasa Games znajduje się 20 tysięcy złotych, ale uczestnicy finałowego turnieju powalczą także o udział w FIFA Global Series Play-offs, które są przedsionkiem do Mistrzostw Świata. Dwóch najlepszych graczy na platformie Xbox uzyska bezpośredni awans na regionalne rozgrywki. Na konsoli PlayStation przepustkę na Play-offy zapewni sobie zwycięzca, a zawodnik z drugiego miejsca zagra w regionalnych rozgrywkach kwalifikacyjnych,

Źródło: ekstraklasa.org.

Foto tombrooks z Pixabay

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.