Najlepszy start Hutnika Szczecin w historii IV-ligowych występów (Wideo)

Hutnik Szczecin zalicza kapitalny start w rozgrywkach 4. ligi zachodniopomorskiej. Komplet zwycięstw w sześciu kolejkach i pozycja lidera tabeli.

W sobotę na własnym boisku rywalem Hutnika był zespół Leśnika Manowo. Spotkanie miało emocjonujący przebieg. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 1:1. Po zmianie stron Hutnik objął prowadzenie w 52. minucie, a 180 sekund później podwyższył rezultat na 3:1. Goście nie zamierzali tanio sprzedać skóry i po zaledwie dwóch minutach strzelili kontaktową bramkę.

Na kwadrans przed końcem spotkania Hutnicy dołożyli czwarte trafienie. Nie był to jednak koniec festiwalu strzeleckiego na stadionie przy ulicy Władysława Nehringa 69. Leśnik Manowo napędził stracha kibicom Hutnika, zdobywając bramkę na dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Lider w ostatnich sekundach nie dał sobie jednak wyrwać zwycięstwa i trzy punkty pozostały w Szczecinie.

Notujemy najlepszy start w historii naszych występów w IV lidze! Sześć zwycięstw w sześciu pierwszych meczach. To był szalony i widowiskowy mecz, więc tym cenniejsze jest dzisiejsze zwycięstwo. Brawo GKS Leśnik Manowo za walkę do końca – tak w krótkich słowach podumowano sobotni pojedynek w mediach społecznościowych Hutnika Szczecin.

Hutnik Szczecin – Leśnik Manowo 4:3 (1:1)

Bramki: Pożyczka 32′, Andrzejewski 52′, Żelazowski 55′, Dziąbek 75′ – Myśliński 42′, Romańczyk 57′, Szymański 88′ (rzut karny).