Nie samym futbolem… Najlepsza bejsbolowa liga na świecie Major League Baseball w Viaplay

Najlepsza bejsbolowa liga świata Major League Baseball przez pięć najbliższych sezonów będzie w Polsce transmitowana na platformie streamingowej Viaplay. Umowa ta poszerza portfolio praw sportowych Viaplay w Polsce. Bejsbol w najlepszym amerykańskim wydaniu to kolejne transmisje, które oprócz piłkarskiej Bundesligi, KSW, NHL, a wkrótce także angielskiej Premier League i Formuły 1 będzie można oglądać na Viaplay.pl.

  • Major League Baseball to kolejne rozgrywki, które widzowie w Polsce będą mogli oglądać na platformie streamingowej Viaplay
  • MLB uznawana jest za najlepszą bejsbolową ligę świata
  • Pierwsze transmisje już w tym tygodniu na Viaplay.pl
Dinelson Lamet San Diego Padres

Major League Baseball (MLB) to uważane za najlepsze na świecie amerykańskie rozgrywki, które przyciągają tłumy na stadiony w USA. Na całym świecie MLB śledzą miliony fanów. Teraz możliwość oglądania jej meczów na żywo otrzymają również widzowie w Polsce.

Co tydzień nawet 20 meczów!

Viaplay będzie transmitować nawet do dwudziestu meczów tygodniowo w sezonie zasadniczym i wszystkie spotkania decydującej rozgrywki o mistrzostwo ligi (postseason), a także finałowe starcia, czyli World Series, które wyłonią triumfatora MLB.

Trent Thornton Toronto Blue Jays

„Major League Baseball jest głęboko zakorzeniona w amerykańskiej kulturze sportowej. Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprezentować te rozgrywki szerszej publiczności w naszym kraju. Polscy widzowie będą mogli w każdym tygodniu oglądać wiele emocjonujących meczów, w tym prestiżowe starcia na historycznych Yankee Stadium, czy Fenway Park” – mówi Paweł Wilkowicz, szef redakcji sportowej Viaplay.

Pierwsze transmisje MLB już w tym tygodniu na Viaplay.pl.

Mickey Moniak Philadelphia Phillies

fot. Scanpix/Viaplay


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.