Nie tylko Jacek Góralski. Kolejny hitowy transfer Wieczystej

Wieczysta Kraków oficjalnie potwierdziła sprowadzenie Christopha Knasmüllnera. 31-letni środkowy pomocnik z Austrii ma na swoim koncie ponad 200 spotkań w rodzimej lidze i kilkadziesiąt w europejskich pucharach.

Wieczysta Kraków we wtorek poinformowała o prawdziwym hicie transferowym. Kontrakt z klubem z trzeciej ligi podpisał Jacek Góralski. 21-krotny reprezentant Polski ostatni rok spędził w Bundeslidze, gdzie reprezentował VfL Bochum. Teraz władze klubu sprowadziły kolejnego zawodnika. Tym razem z austriackiej Bundesligi.

Trzecioligowcy w środę poinformowali o podpisaniu kontraktu z Christophem Knasmuellnerem. Umowa z Austriakiem ma obowiązywać dwa lata i zawarto w niej klauzulę przedłużenia o kolejny rok. 31-latek to środkowy pomocnik, który ma niezwykle imponujące piłkarskie CV. 

Jako junior grał w Stadlau i Austrii Wiedeń, z której w 2008 roku odszedł do Bayernu Monachium. Grał w młodzieżowych zespołach Bawarczyków do 2011 roku, po czym odszedł do Interu Mediolan za 500 tysięcy euro. We Włoszech kariery nie zrobił i jeszcze w tym samym roku został zawodnikiem niemieckiego FC Ingolstadt. Później grał w Admirze Wacker i FC Barnsley. 

Z Anglii odszedł 2018 roku do Rapidu Wiedeń. Tam spędził ostatnie pięć lat, notując 175 meczów, 38 goli i 37 asyst. W austriackiej Bundeslidze zgromadził aż 211 meczów. Jego kontrakt wygasł 1 lipca.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.