fbpx

Nie żyje 29-letni trener FKS Łazy Starachowice

Starachowickie kluby, Star i FKS Łazy poinformowały za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowały o tragicznej śmierci  Przemysława Krzewickiego.

Przemysław Krzewicki od 2018 roku pełnił w Starze Starachowice funkcję zastępcy przewodniczącego komisji rewizyjnej. Był też jednym ze współzałożycieli i pierwszym trenerem FKS-u Łazy. Zmarł tragicznie w wieku 29 lat.

Szanowni Państwo z przykrością informujemy, iż dziś w godzinach porannych zginął tragicznie Przemysław Krzewicki. Śp. Przemek od 2018 roku pełnił w naszym klubie funkcję zastępcy przewodniczącego komisji rewizyjnej. Od wielu lat związany z piłką nożną. Był trenerem m.in Arki Pawłów, a ostatnio FKS Łazy Starachowice. Miał zaledwie 29 lat. Łącząc się w żałobie i smutku Zarząd, zawodnicy oraz kibice Zielono Czarnych składają kondolencje i wyrazy współczucia dla całej rodziny oraz wszystkich bliskich śp. Przemka – czytamy na profilu facebookowym Staru Starachowice.

 

Tragiczna wiadomość dotarła dziś do nas ze szpitala. Odszedł od nas kolega, pierwszy trener i współzałożyciel Łazów – Przemysław Krzewicki. Do zobaczenia Przyjacielu po drugiej stronie! – informację o takiej treści zamieścił klub FKS Łazy Starachowice.

 

Składam kondolencje rodzinie i bliskim Przemysława.

Grzegorz Sawicki

Fot: Star Starachowice, FKS Łazy Starachowice

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.