fbpx

Nikt nie ogląda meczów w niższych ligach? Nikogo one nie interesują? Zapraszam

W ostatnich dniach rozmawiamy o przyszłości klubów występujących na niższych szczeblach rozgrywek. Tysiące zawodników, działaczy i innych osób związanych z futbolem na peryferiach zastanawia się nad tym co przyniosą następne miesiące. Malkontenci natomiast i ludzie nie mający najmniejszego pojęcia o „Niższych Ligach” twierdzą głośnym chórem, że amatorskie rozgrywki to patologia, nikogo to nie interesuje, a frekwencja na meczach oscyluje wokół zera. W takim razie zapraszam po raz drugi na galerię zdjęć z obiektów „małej piłki”.

Materiał opublikowany w niedzielę 19 kwietnia spotkał się z dużym odzewem. Oglądając zamieszczone zdjęcia każdy mógł stwierdzić jak to jest z tą frekwencją i zainteresowaniem meczami w Niższych Ligach. Postanowiłem więc iść za ciosem i wrzucam dziś kolejną „porcję” fantastycznych fotek. Na początek jednak przytoczę komentarz  jaki zamieścił Michał Orzeł na profilu facebookowym Galaktycznego Futbolu.

Niższe ligi to pasjonaci pilki nożnej. Ludzie, którzy poświęcają swój czas na trenowanie, rozgrywanie spotkań mistrzowskich i nie otrzymują za to żadnego wynagrodzenia. To są prawdziwi piłkarze i im należy się największym szacunek, bo poświęcają swojej pasji większość życia, a na boisku zostawiają kawał serducha, pot, krew, a ocenianie że niższe ligi są mało atrakcyjne dla kibiców to szczera bzdura. Wielokrotnie jeżdżę na mecze swojej lub innej drużyny i na trybunach jest sporo osób, są grupy kibicowskie, stali bywalcy i przede wszystkim ludzie, których łączy jedno – pasja do piłki nożnej, bo też wśród nich są byli zawodnicy i wpadają popatrzeć, powspominać i przede wszystkim pokibicować i fajnie spędzić czas. Osobiście wolę oglądać takie rozgrywki niż centralne. Pozdrawiam K.S Wisła Jabłonna.

Nic więcej dodawać nie trzeba.

******

Lubuszanin Trzcianka. Mecz z Fortuną Wieluń 17.04.2019

 

Lubuszanin Trzcianka. Mecz z Iskrą Szydłowo 24.04.2019

 

Lubuszanin Trzcianka. Mecz z Krobianką Krobia. 08.09.2018

 

MKS Szczawno-Zdrój. Mecze w rozgrywkach A-klasy.

 

Puchar Polski półfinał na szczeblu OZPN Leszno. MTS Pawłowice – Obra Kościan (fot. przesłała Hanna Hauza)

MTS Pawłowice – Awdaniec Pakosław. Mecz 2 grupy A-klasy leszczyńskiej (fot. przesłała Hanna Hauza)

 

Zdjęcia z meczów klubu Noteć Danex Rosko przesłał Mateusz Bielawski.

Mamy nadzieję, że wkrótce ujrzymy taki widok.Wielkie brawa dla Was – kibiców. Od wielu lat możemy liczyć na wsparcie duuuuużego grona Rożan. Kilka zdjęć przedstawiających jak szczelnie potraficie wypełnić trybuny ależą się kciuki w górę – Lubimy to. Gdzieniegdzie głosy, że nikt nie ogląda meczów w niższych ligach.

 

Kibice Fara Pelikan Żydowo (przesłał Prus Lee OnTour)

 

Unia Ciechanowiec (przesłał Sebastian Kietliński)

 

Amator Leopoldów Rososz – Opolanin Opole Lubelskie (nadesłane przez MojaTurystykaStadionowa)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://

 

Ciąg dalszy nastąpi.

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.