fbpx

NKP Podhale Nowy Targ i Wierchy Rabka na remis w meczu sparingowym (Wideo)

W swoim drugim sparingu podczas zimowych przygotowań NKP Podhale Nowy Targ zremisowało z IV-ligowymi Wierchami Rabka.

Piłkarze trzecioligowego Podhala Nowy Targ spotkali się w meczu sparingowym z zespołem Wierchów Rabka. Występujący w IV lidze goście zaprezentowali się korzystnie na tle bardziej doświadczonego rywala. Rabczanie szczególnie dobrze wyglądali w grze defensywnej. Zawodnicy Podhala nie mogli znaleźć recepty na zastawiane przez rywali pułapki ofsajdowe.

Kierownik Podhala Arkadiusz Marczyk po meczu podkreślił, że spotkanie nie przebiegało po myśli nowotarskiego zespołu.

– Nie ma co ukrywać, że mecz kontrolny z Wierchami Rabka nie przebiegł po naszej myśli. O ile, z mojego punktu widzenia przeważaliśmy na boisku i częściej przebywaliśmy na połowie rywala – to brakowało nam skutecznego wykończenia wypracowanej akcji. Kilka razy, aż się prosiło odpalić z 8 metra „rakietę” pod poprzeczkę bramki rywala, a tymczasem wychodził „plaskacz” do przytulenia przez obu bramkarzy Wierchów… W ostatniej akcji meczu mieliśmy okazję do wykonania rzutu karnego, który mógł zadecydować o wygranej, ale fantastycznie zachował się Mikołaj Śmieszek, co możecie państwo zobaczyć na zapisie wideo. – powiedział Galaktycznemu Futbolowi, „Kiero” Marczyk.

NKP Podhale Nowy Targ – Wierchy Rabka – Zdrój 0:0

NKP: Pieszek (46 Grabowski) – Wilkowski (46 Barbus), Mączka (46 Wajsak), Danilczyk, testowany (46 Staszczak (55 Potoniec), testowany (60 Staszczak), Skórski (46 Mianowany), Dynarek (75 Otręba), Hruska (46 Zapotoczny), Lepiarz (46 Mizia), Mrówka (46 Palonek)
Wierchy: Styrczula (60 testowany) – Świerzbiński (46 Wróbel), Misiura, Kościelniak, Czubin, Jędrzejowski (60 Traczyk), Jurzec, Luberda, testowany (46 testowany), testowany, Dudzik.

******

Zapraszam do darmowego typera czwartej grupy III ligi i nie tylko. Więcej szczegółów pod linkiem https://www.kicktipp.pl/pl-3liga-grupa4/

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.