Nowy trener Czarnych Pałck. Cel na wiosnę – środek tabeli

Kamil Paruch został trenerem B-klasowych Czarnych Pałck, klubu współpracującego z naszym portalem.

Sebastian Stańczak, prezes Czarnych, zapowiedział już wcześniej w rozmowie z GF, że szykuje w klubie rewolucję. Najlepszym czasem do przeprowadzenia zmian miała być własnie zimowa przerwa w rozgrywkach sezonu 2020/2021. Prezes zaczął porządki z wysokiego „C” i dziś zostało ogłoszone nazwisko nowego szkoleniowca. Został nim Kamil Paruch.

Jako zawodnik Kamil Paruch występował w Centralnej Lidze Juniorów w barwach Falubazu Zielona Góra i Arki Nowa Sól. Był zawodnikiem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 1997 i brał udział w Mistrzostwach Polski kadr wojewódzkich.

Pierwsze kroki w piłce stawiał w Trzebiechowie, był też zawodnikiem Błękitnych Ołobok oraz czwartoligowej Korony Kożuchów. Ostatnio zakładał koszulkę Lecha Sulechów, występującego w klasie okręgowej.

Jako ciekawostkę należy dodać fakt, że Kamil Paruch był szkoleniowcem Piasta Podlegórz, który pod jego wodzą rozgromił… Czarnych Pałck 9:1.

Prezes Stańczak postawił przed nowym opiekunem zespołu seniorów zadanie uplasowania się w środku tabeli zielonogórskiej B-klasy. Następny sezon ma natomiast być przełomowym i Czarni Pałck powalczą o „wyrwanie się” z najniższego szczebla rozgrywek w województwie lubuskim.

Zespół z Pałcka po rundzie jesiennej 8. miejsce z dorobkiem zaledwie trzech punktów. Przed Kamilem Paruchem trudne zadanie wydostania Czarnych z dolnej strefy tabeli zielonogórskiej B-klasy.

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.