fbpx

Obniżka płac w Rakowie Częstochowa. Zarząd doszedł do porozumienia ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami

Zarząd RKS Raków Częstochowa SA doszedł do porozumienia z piłkarzami pierwszej drużyny i sztabem szkoleniowym w temacie czasowego obniżenia wynagrodzeń w związku z pandemią koronawirusa i zawieszeniem rozgrywek ligowych – poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Porozumienie dotyczy okresu od ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego przez premiera RP Mateusza Morawieckiego. Propozycję obniżenia wynagrodzeń zaakceptowali wszyscy piłkarze oraz członkowie sztabu szkoleniowego.

– Redukcją objęci zostali zawodnicy, sztab szkoleniowy i Zarząd Klubu. Rozmowy od samego początku odbywały się w atmosferze wzajemnego zrozumienia. Wszyscy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Jestem wdzięczny drużynie i trenerom za profesjonalizm, który towarzyszy im nie tylko na boisku, ale jak widać także poza nim – powiedział prezes Rakowa, Wojciech Cygan.

– Po raz kolejny jestem dumny z postawy, jaką zaprezentowali moi piłkarze i członkowie sztabu. Mimo, że od samego początku są gotowi do powrotu na boisko i nieprzerwanie kontynuują treningi w nieco zmienionej formie, wykazali się empatią i zrozumieniem. Okazaliśmy solidarność i jedność z Klubem w tym trudnym momencie. Gratuluję postawy wszystkim zaangażowanym w ten proces i dziękuję za odpowiednie podejście – dodał trener pierwszej drużyny, Marek Papszun.

Źródło: Raków Czestochowa

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.