fbpx

Orzeł Grzegorzew: Ludzie mający klub w sercu, ciężko pracowali podczas pandemii nad jego rozwojem

Orzeł Grzegorzew jest kolejnym klubem objetym patronatem medialnym przez portal GF. Dziś słów kilka o tym co piszczy w grzegorzewskiej trawie.

Orzeł Grzegorzew w ubiegłym sezonie występował w rozgrywkach drugiej grupy wielkopolskiej klasy okręgowej. Zespół uplasował się na dziewiątym miejscu z dorobkiem 21 punktów, na który złożyło się sześć zwycięstw i trzy remisy. Orzeł sześciokrotnie musiał uznać wyższość rywali.

Zawodnicy Orła wrócili już do treningów, w planach mają rozegranie kilku spotkań sparingowych.

Ze względu na planowane prace modernizacyjne płyty boiska, miejsce i dokładne godziny rozgrywania spotkań sparingowych podawać będziemy na bieżąco – mówi Maciej Rosiak.

Plan sparingów Orła Grzegorzew

05/07/2020 – Straszkovia Straszków
09/07/2020 – GKS Osiek Wielki
12/07/2020 – Sparta Barłogi
15/07/2020 – Olimpia Koło
19/07/2020 – Warta Krzymów
22/07/2020 – LKS Świnice Warckie
26/07/2020 – Warta Eremita Dobrów
31/07/2020 – Górnik Kłodawa

Jak podkreśla Maciej Rosiak, który administruje media społecznościowe klubu, czas podczas pandemii koronawirusa wykorzystano w Grzegorzewie na pracę organizacyjno-administracyjną.

Ludzie spoza boiska, a mający klub w sercu, pracowali ciężko i będą pracować jeszcze ciężej – zaznacza pan Maciek.

Władze Orła Grzegorzew mają jasno określone cele i zaplanowaną w szczegółach dalszą drogę działania. Ma powstać między innymi klubowa telewizja, budowany jest system automatycznego nawadniania płyty głównej boiska. Orzeł chce wyfrunąć również poza region, stąd nawiązanie współpracy z moim portalem, mam nadzieję bardzo owocnej dla obu stron.

Od nowego sezonu ruszamy z ciekawym projektem telewizji klubowej. Mamy zamiar zamieszczać wywiady, skróty meczów, sondy wśród kibiców. Również dużym sukcesem organizacyjnym, który uda się zrealizować przy dużej pomocy Urzędu Gminy w Grzegorzewie przed nowym sezonem, jest budowa systemu automatycznego nawadniania płyty głównej boiska – mówi Maciej Rosiak.

W klubie postawiono na wychowanków, którzy dołączyli do kadry pierwszego zespołu. Mają oni już w najblizszej przyszłości stanowić o sile Orła.

– Mając ma uwadze ciągły rozwój klubu i ścieżkę, która chcemy zmierzać, z rozgrywek wycofaliśmy zespół juniora starszego, zastępując go zespołem trampkarzy. Zawodnicy z drużyny juniora starszego zasila zespół seniorów, tak aby sukcesywnie zwiększać liczbę wychowanków w pierwszym zespole. Zespół juniorów w swoim roczniku przez wiele sezonów był czołową drużyna naszego okręgu w swojej kategorii wiekowej. Stąd mocna wiara w to, że po sezonie ogrania w seniorach później będziemy zbierać owoce naszej ciężkiej pracy. W końcu o to nam wszystkim chodzi – podsumowuje Maciej Rosiak, który od nowego sezonu obejmie również funkcję kierownika pierwszej drużyny.

Orzeł Grzegorzew boisko

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.