Oświadczenie zarządu Bytovii Bytów

Zarząd Bytovii Bytów wydał oficjalne oświadczenie w związku z artykułem, który ukazał się na portalu ibytow.pl.

Oświadczenie Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Bytovia Bytów

W nawiązaniu do artykułu, który ukazał się na portalu ibytów.pl 15 lipca br., oświadczamy, że zawiera on szereg nieprawdziwych twierdzeń, godzących w dobre imię klubu.

Chcemy jasno powiedzieć – działamy i będziemy działać zgodnie z ustaleniami, które poczyniliśmy i wypracowaliśmy jeszcze na ostatnim wspólnym spotkaniu Zarządu wraz z Zygmuntem Krzysztofem Dyksem, Andrzejem Marcinkowskim i Danielem Koską.

Sprawy związane z działalnością poprzednich władz klubu, o których można przeczytać w tekście, nie są nam znane. My nie mamy nic do ukrycia. Stoimy na stanowisku, że należy wyjaśnić wszelkie ewentualne nieprawidłowości. Z drugiej strony póki co, na podstawie wspomnianego artykułu, trudno przyjmować je za fakty. Apelujemy więc, dla dobra naszego klubu, o powściągliwość w wydawaniu sądów.

Liczymy, że aktualna sytuacja zostanie szybko wyjaśniona. Bez względu na to, czego się ostatecznie dowiemy, warto mieć świadomość, że dotyczy to przeszłości. My zajmujemy się tym, co jest dzisiaj i planujemy przyszłość. To trudne wyzwanie, nawet bez obecnego zamieszania. W Zarządzie działamy społecznie, nasi piłkarze starają się grać jak najlepiej, co widać po wynikach. Liczymy na naszych kibiców i sponsorów. Bytovia ma długą historię, jest częścią naszego miasta, częścią Ziemi Bytowskiej. Razem przeszliśmy niejedno. Mamy nadzieję, że i tym razem poczucie wspólnoty i odpowiedzialności oraz sportowe ambicje pozwolą nam dalej wspólnie cieszyć się bytowską piłką.

Zarząd MKS Bytovia Bytów

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.