Patryk Kun przed finałem Pucharu Polski: Dla mnie, chłopaka z małej miejscowości, to spełnienie marzeń

Podczas konferencji prasowej przed finałem Fortuna Pucharu Polski, na pytania odpowiadał pomocnik Rakowa Patryk Kun.

Już tylko godziny zostały do rozpoczęcia finału Fortuna Pucharu Polski. Na PGE Stadionie Narodowym o godz. 16 zmierzą się dwie obecnie najlepsze drużyny w kraju, Lech Poznań i Raków Częstochowa.

– Dla mnie, chłopaka z małej miejscowości występ na Stadionie Narodowym, to w pewnym sensie spełnienie sportowych marzeń. Dla mnie to jest udany sezon, czuję się bardzo szczęśliwy, że będę mógł tutaj zagrać razem z Rakowem w finale Pucharu Polski. Myślę, że jako zespół znaleźliśmy się w tym miejscu zasłużenie. Dla nas to jest intensywny czas, dużo się działo i dzieje, zarówno wokół klubu jak i mnie – powiedział na konferencji prasowej Patryk Kun.

– Na pewno ten finał, w porównaniu do ubiegłorocznego będzie inny. W Lublinie nie było widzów, teraz będzie komplet publiczności. Wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej. Rywal też wtedy był inny, bo graliśmy z drużyną z 1. ligi. Dziś na przeciw nas stanie jedna z najmocniejszych ekip, Lech Poznań. Jesteśmy dobrze przygotowani do tego meczu, jest o co grać. Jestem przekonany, że to spotkanie będzie bardzo ciekawe i że to my wygramy – dodał 27-letni zawodnik Rakowa. 

Początek meczu Lech – Raków o godz. 16. Transmisja w Polsacie i na Polsat Box Go.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.