Piłkarskie boisko to marzenie dzieci trenujących w KP Pomerania Gdańsk

Budowa boiska piłkarskiego dla Pomeranii Gdańsk będzie spełnieniem marzeń prawie 200 dzieciaków trenujących w tym klubie. Aby tak się stało potrzebna jest pomoc życzliwych ludzi ze środowiska futbolowego i nie tylko.

KP Pomerania Gdańsk istnieje od 5 lat i zajmuje się szkoleniem dzieci. Najmłodsze z nich rozpoczynają zajęcia już od czwartego roku życia. Klub stoi obecnie przed szansą zbudowania własnego boiska, które byłoby domem dla małych piłkarzy i spełnieniem ich marzeń. Niestety, jak to zwykle bywa problemem są środki finansowe potrzebne na takie przedsięwzięcie. Gdański klub utrzymuje się ze składek wpłacanych przez rodziców piłkarskich adeptów oraz dzięki ludziom, którzy charytatywnie działają na rzecz Pomeranii. Za klubem nie stoją potężni sponsorzy, nie wpływają też żadne dotacje.

Aktualnie jesteśmy zmuszeni prowadzić treningi w różnych lokalizacjach i borykać się z ciągłą zmianą grafiku zajęć. Marzymy o tym, aby mieć własne miejsce, gdzie będziemy mogli realizować się w naszej pasji – mówią klubowi działacze.

Grupa rodziców, trenerów i działaczy stoi w gotowości z łopatami w ręku, aby całkowicie za darmo zająć się budową boiska. Niestety nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić własnymi rękami. Bez ciężkiego sprzętu maszynowego się nie obejdzie – dodają.

Wszyscy może wspomóc Pomeranię Gdańsk w projekcie jakim jest budowa boiska. Klub uruchomił specjalną zbiórkę przeznaczoną na ten cel. Wpłat można dokonać na portalu zrzutka.pl. Link TUTAJ.

Pomóźmy wspólnie w spełnieniu dziecięcych marzeń.Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.