fbpx

PKO BP Ekstraklasa. Legia Warszawa z rekordową liczbą obserwujących na Twitterze

Na początku marca społeczność Legii Warszawa jako pierwszego polskiego klubu na Twitterze przekroczyła rekordowe 300 tysięcy – informuje biuro prasowe klubu.

Pod względem liczby obserwujących na Twitterze, Legia Warszawa jest nie tylko najpopularniejszym polskim klubem, ale również najpopularniejszą organizacją sportową. 300 tysięcy obserwujących plasuje warszawski klub wyżej od wielu zespołów występujących w obecnej edycji Ligi Mistrzów, m.in. Red Bulla Salzburg, Szachtara Donieck, Olympiakosu FC, KRC Genku, Dinama Zagrzeb czy Crveny Zvezdy Belgrad. Legia Warszawa systematycznie rozwija swoje profile na Facebooku (940 tys.), gdzie również jest zdecydowanym liderem wśród polskich klubów, oraz na Instagramie (191 tys.).

– Cieszymy się, że już od wielu lat Legia wyznacza trendy w komunikacji socialowej i może pochwalić się kolejnymi rekordowymi osiągnięciami. Dziękujemy twitterowiczom za wspólnie przeżywane emocje, zaangażowanie i interakcje, dzięki którym lepiej znamy ich oczekiwania i możemy być bliżej nich. Systematycznie rozwijamy różnorodne kanały komunikacji i korzystamy z osiągnięć technologii, żeby dotrzeć do coraz szerszej grupy odbiorców i przedstawić im wiele aspektów funkcjonowania klubu. W ostatnim czasie ponownie uruchomiliśmy nasz angielski Twitter i założyliśmy nowe konto TIK TOK. Niedawno zaprezentowaliśmy również nową odsłonę strony Legia.com i nową aplikację Legii z dostępem do ekskluzywnych, multimedialnych materiałów – mówi dyrektor komunikacji i rzecznik prasowy Legii Warszawa Izabela Kruk.

Źródło: Biuro prasowe Legii Warszawa

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.