fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Czy KS UM Krynki podtrzyma dobrą passę w Sejnach?

W 14. kolejce rozgrywek podlaskiej klasy okręgowej, KS UM Krynki spotka się na wyjeździe z Pomorzanką Sejny. Czy będący na fali wznoszącej zespół z Krynek podtrzyma dobrą passę? O tym przekonamy się w najbliższą niedzielę.

Zespół z Krynek zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Strata do wicelidera Puszczy Hajnówka wynosi zaledwie jedno „oczko’. Lider, Orzeł Kolno zgromadził w 13 spotkaniach 29 punktów. Drużyna KS UM udaje się na wyjazd do Sejn z zamiarem podtrzymania serii spotkań bez porażki. W klubie tonuje się nastroje, gdyż ostatnio głośno (za głośno) o KS UM, a wielu „życzliwych” próbuje dyskredytować osiągnięcia trzeciego zespołu podlaskiej „okręgówki”.

Oto jak mecz w Sejnach jest zapowiadany na „facebookowym” profilu klubu z Krynek.

„Ostatni wyjazdowy mecz rundy jesiennej już w najbliższą niedzielę o godzinie 13.00
Nasi przeciwnicy po 13 kolejkach plasują się na 8 pozycji z dorobkiem 20 punktów. Na ten stan rzeczy złożyło się 6 zwycięstw, 2 remisy oraz 5 porażek.
Rywale w 5 meczach zdobyli jedynie 2 punkty, ale przeciwnicy, z którymi się mierzyli do łatwych nie należeli. Porażki z Puszczą, Piastem i Orłem Kolno oraz remisy z Mielnikiem i Czarną Białostocką.
Po kilku słabszych wynikach rywale będą zmotywowani by zdobyć w końcu 3 punkty.
My natomiast chcemy grać w piłkę i nie patrzymy w tabelę oraz formę rywali, a skupiamy się na sobie i jedziemy do Sejn po zwycięstwo.
Co z tego wyjdzie dowiemy się już w niedzielę około godziny 15!”

Zapraszam kibiców do odwiedzania mediów społecznościowych KS UM Krynki.

twitter.com/1955Lzs  www.facebook.com/lzskrynki/

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.