fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Narew Choroszcz: Film pokazuje jak ważny w naszym życiu jest klub

Narew Choroszcz po raz pierwszy gości na łamach Galaktycznego. Podlaski klub zamieścił w mediach społecznościowych film, na którym „zawodnicy udowadniają, że miłość do własnego klubu siedzi głęboko w ich sportowych serduchach”.

Klub z Choroszczy występuje w podlaskiej klasie okręgowej. W ligowej tabeli, Narew po rundzie jesiennej zajmuje 12. miejsce z dorobkiem szesnastu punktów. W regionie podlaskim klub jest dobrze znany dzięki aktywności w social mediach. Narew zaskakuje pomysłami, podobnie jak kilka innych podlaskich zespołów LZS Krynki, Unia Ciechanowiec, Pasja Kleosin czy ostatnio Orlęta Czyżew.

Klubowy profil na Facebooku polubiło do tej pory 2374 kibiców, co stawia Narew Choroszcz wysoko w klasyfikacji medialnej podlaskich drużyn. Klub z podbiałostockiej miejscowości w mediach społecznościowych wspierali m.in kapitan Jagiellonii Taras Romanczuk czy były bramkarz „Jagi”, obecnie CFR Cluj Grzegorz Sandomierski

 

 

Narew Choroszcz wygrywa z wirusem

Trenerzy i zawodnicy Narwi podczas przymusowej kwarantanny nie siedzą na czterech literach. Przygotowania i zajęcia inne niż zwykle, ale trwają. Klub również w sieci toczy walkę z pandemią i jak mówi Mirosław Oleksiej, zdecydowanie wygrywa.

Po zimowej przerwie  młodsi i starsi zawodnicy Narwi Choroszcz szykowali się już do rundy wiosennej. Wstrzymanie rozgrywek z wiadomych powodów bardzo zasmuciło piłkarzy w każdym wieku i niestety uziemiło ich w domach. Treningów w gronie drużyny nie da się zastąpić, ale młoda fioletowa ekipa postanowiła zrobić wszystko, aby pasja do piłki wygrała z niesprzyjającymi warunkami. Oprócz codziennych indywidualnych treningów otrzymywanych od trenera Karola i Grzegorza, chłopaki rysowali, rymowali i nagrywali swoje osiągnięcia. Efektem kilkunastu dni ich pracy jest filmik, w którym pokazują jak ważne miejsce w ich życiu zajmuje ukochany klub. Na ten moment zdecydowanie wygrywają z wirusem, a im dłużej z nim walczą, tym wynik będzie coraz korzystniejszy – powiedział Galaktycznemu Mirosław Oleksiej.

Wielki brawa i chapeau bas!!!

Zachęcam kibiców do „zalajkowania” profilu Narwi Choroszcz.

https://www.facebook.com/narewchoroszcz/

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.