Polonia Środa Wielkopolska poszukuje osoby na stanowisko Dyrektora Akademii Piłkarskiej

Władze Polonii Środa Wielkopolska poszukują osoby na stanowisko Dyrektora Akademii Piłkarskiej.

Oferta skierowana jest do osób mających doświadczenie w zarządzaniu organizacją sportową, znających zasady Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Zadaniem dyrektora będzie zarządzanie Akademią składającą się obecnie z 22 grup młodzieżowych, od skrzata do juniora starszego (400 zawodników i zawodniczek).

W zakres obowiązków osoby, która obejmie funkcję Dyrektora Akademii, wchodzić będzie m.in. nadzór nad pracą trenerów, tworzenie planu pracy Akademii w zakresie administracyjnym czy koordynacja procesów szkoleniowych zwłaszcza w zakresie spełnienia wymagań związanych z Programem Certyfikacji PZPN.

Klub oczekuje od kandydatów m.in. posiadania wyższego wykształcenia, uprawnień trenera piłki nożnej (minimum UEFA A), niekaralności w strukturach PZPN (wymagane oświadczenie), wysokich zdolności komunikacyjnych, komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferty z CV i Listem Motywacyjnym można składać na: rafal68@interia.pl.

Szczegółowych informacji udziela Prezes Klubu: Rafał Ratajczak tel : 601 932 118

Więcej TUTAJ

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.