Polonia Venlo kończy udział w Pucharze Holandii. Ostatni mecz w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę, 18 września, o godzinie 14:30 odbędzie się mecz w ramach Pucharu Holandii pomiędzy Sporting S.T a Polonią Venlo, polonijnym klubem, który w przeszłości gościł już na łamach Galaktycznego Futbolu.

Dla obu zespołów będzie to ostatnie starcie w pucharowej rywalizacji. Zarówno Polonia, jak i Sporting S.T straciły już szanse na awans do kolejnej fazy rozgrywek. Polonijna drużyna zajmuje 3. miejsce w tabeli, a jej niedzielny rywal plasuje się pozycję niżej.

W tegorocznej edycji KNVB Beker Polonia Venlo rozegrała już mecze ze SVEB (2:2) oraz FCV Venlo (3:5), zaś Sporting S.T zaliczył dwie porażki przeciwko FCV Venlo (2:4) i SVEB (1:2).

Oba zespoły od następnego weekendu skupią się już na rozgrywkach ligowych. Polska drużyna z Venlo rozpocznie sezon w 4e Klasse już 25 września meczem przeciwko VV Kessel.

Niedzielne spotkanie Pucharu Holandii można będzie obejrzeć w Swolgen przy Molenstraat 37. Polonia Venlo planuje również transmisję na żywo na klubowym kanale You Tube.

Również drugi zespół Polonii kończy udział w Pucharze Holandii. Ostatnie spotkanie rozegra przeciwko Sportclub Irene 7 u siebie przy Bakenbosweg 6 w Tegelen. Początek w niedzielę o godzinie 10:00.

W imieniu działaczy i zawodników Polonii zachęcam kibiców do obserwowania mediów społecznościowych klubu.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.