Polonia Yorkshire wygrywa ostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu w Anglii

Zawodnicy Polonii Yorkshire mocnym akcentem zakończyli serię meczów sparingowych. W ostatnim spotkaniu podczas okresu przygotowawczego podopieczni Kamila Bernaziuka aż 6:0 pokonali zespół Hemsworth Town.

Forma prezentowana przez zespół Polonii podczas przygotowań do rozpoczynającego się w najbliższych weekend sezonu, napawa optymizmem.

Okres przygotowawczy do nadchodzącego sezonu możemy zaliczyć do udanych! Łącznie rozegraliśmy 6 sparingów, z czego zanotowaliśmy jeden remis oraz 5 zwycięstw (24:3). Bilans jak najbardziej na plus, jednak czas skupić się na lidze i tam pokazać na ile nas stać. Oby ten sezon okazał się tak samo owocny, jak nasze dotychczasowe sparingi.
Już w tą sobotę rozegramy nasz pierwszy mecz ligowy na własnym boisku z drużyną Great Preston
– czytamy na facebookowym profilu klubu.

Podczas ostatniego meczu kontrolnego, w którym przeciwnikiem był zespół Hemsworth Town, gracze Polonii urządzili sobie ostre strzelanie. Wynik 6:0, mówi sam za siebie.

Kolejny wygrany mecz za nami z przeciwnikiem z naszej ligi. Boisko nie sprzyjało grze takiej jak staramy się cały czas uskuteczniać. Sparing bez historii, 6:0 i jak to prezes mówi, karawana jedzie dalej. Aktualnie skupiamy się na przyszłym meczu ligowym, aby wejść dobrze w sezon. Wracając do meczu sparingowego, były momenty dobrej gry z naszej strony, coraz bardziej widać, że akcje i zagrania nasze nie są przypadkowe, tylko konsekwentnie budowane. Brawo dla całego zespołu za walkę. Oby forma z sparingów przełożyła się na grę w lidze – powiedział po meczu Mateusz Łupiński.


Hemsworth Town – Polonia Yorkshire 0:6 (0:2)

Bramki: Łukasz Baranowski 3′, Faber 22′, Stopyra 64′, 83′, Janos 65′, A. Kisiel 87′.

Skład Polonii: Kamil Bernaziuk – Mariusz Wysocki, Mateusz Łupiński, Łukasz Kisiel, Adrian Kisiel, Piotr Mołda, Łukasz Radzimski, Gracjan Krawiec, Dawid Lewko, Łukasz Baranowski,
Kamil Faber.

Zmiany:
44’ Maciej Kotowicz ? Łukasz Baranowski
45’ Jakub Nolbert ? Gracjan Krawiec
45’ Jakub Mika ? Dawid Lewko
45’ Paweł Piotrowski ? Piotr Mołda
56’ Konrad Janos ? Kamil Faber
56’ Sebastian Papurzyński ? Mariusz Wysocki
56’ Kamil Stopyra ? Łukasz Radzimski


Pierwszy ligowy mecz Polonii Yorskshire w sezonie 2020/2021 już w sobotę 12 września. przeciwnikiem będzie zespół Great Preston FC.

Polonia Yorkshire współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol. Klub został objęty patronatem medialnym.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.