Polonia Yorkshire z nowym trenerem w nadchodzącym sezonie. „Wierzę, że uda mi się poprowadzić drużynę tam, gdzie na to ona zasługuje”

Nowym szkoleniowcem Polonii Yorkshire został…prezes klubu Kamil Bernaziuk.

Polonia, która jest objęta patronatem medialnym przez portal GF, w nowy sezon zamierza wejść z przytupem. W klubie zachodzą zmiany, o czym informuję na łamach Galaktycznego. Dziś mogę zakomunikować o objęciu funkcji szkolewniowca przez Kamila Bernaziuka, który jest również prezesem Polonii.

Nasz nowy trener ma już na koncie dwa treningi przeprowadzone z drużyną. Co go charakteryzuje? Na pewno ciężka ręka, bo po poniedziałkowym treningu słuch zaginął po kilku nieposłusznych zawodnikach. Dyscyplina musi być, także przy Kamilu nie ma szans na odpoczynek czy narzekanie, czeka nas ciężka praca – czytamy w mediach społecznościowych klubu.

Zapytałem Kamila o to czym kierował się obejmując nowe stanowisko. Przecież na brak zajęć nie narzeka, teraz przybędzie mu kolejnych obowiązków.

– To, że będę chcial poprowadzić drużynę albo przynajmniej asystować w jej prowadzeniu od strony sportowej, wiedzialem jeszcze przed końcem ubiegłego sezonu. Wtedy też podjąłem odpowiednie kroki w kierunku edukacji trenerskiej z FA. Na tym nie chcę się zatrzymywać, wierzę, że uda mi się poprowadzić drużynę tam, gdzie na to ona zasługuje. W tych chlopakach drzemie ogromny potencjał, a moja w tym glowa, żeby go z nich wyciągnąć. Chcę, żeby zawodnicy na zajęcia przychodzili z zapałem, a wychodzili zadowoleni z poczuciem wykonania dobrej roboty. Mam nadzieję, że nasza współpraca przyniesie oczekiwane efekty – powiedział Kamil Bernaziuk.

https://www.facebook.com/970789539669950/videos/372784600366554/?__tn__=kC-R&eid=ARBj2re5Qb6PTj8Z1WwRShgPasbR613PeHoiG61qFMYqeCinTyRjdHqNmvseCvKhkrp3fqmyTKafbGFR&hc_ref=ARR2OlgYDJmWCZ-X5q6vTALX6_vmKT6_VsoCpmBNu17P5ujwmVQl8Dcut9VM20Idh-Q&fref=nf&__xts__[0]=68.ARDxxg7UQvCpFdzSnjL3p5zQnVN5CW6N8RY3a3IkxJmqdXg6AwuWKbZVsIu9z3FdT9PGm4eHaOtKIKmED2Q56vPRek90hcsenH6mDP_nFoSDVWeyVW4ZZ8ojRPz_vC5kWFfQoKDEgJ6uqa_zTm1lg7SpzPno72uGRrJjmoCdRcsphoios8YjFmvLpRzkf2dlIfJ5MJAVPG2tVfw1wkvRciqf9jNfkVSbjpL-yTcZLcahIqPHerw9OikhFrrZoKzMqeDlVi5ttWXjY3nF610jogxPdvkccLyFtguAf-lDSnGMUkO3XqN7bsPD-K1hymwSMMJG7MEynfNDSQ3EWcJJouTFBZSRwbd7AnWq-Q

Trzymam kciuki za powodzenie szkoleniowej misji Kamila Bernaziuka.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.