fbpx

Prezes Mazowieckiego ZPN przeciwny dokończeniu sezonu w 4. lidze i klasie okręgowej na Mazowszu

Prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Zdzisław Łazarczyk powiedział w „Magazynie Sportowym RDC” , że jest przeciwny dokończeniu sezonu w 4. lidze i klasie okręgowej.

W miniony wtorek na stronie MZPN opublikowano komunikat, według którego cztery najlepsze zespoły z dwóch grup 4. ligi i po cztery najlepsze z klas okręgowych na Mazowszu mają dokończyć sezon 2019/2020. W 4. lidze w grupie południowej byłyby to: Radomiak II Radom, MKS Piaseczno, Błonianka Błonie i Victoria Sulejówek, zaś w grupie północnej: Drukarz Warszawa, Huragan Wołomin, Hutnik Warszawa oraz KS Łomianki.

– Jestem przeciwny tej decyzji zarządu. Nalegałem, żeby nie robić jakichś kuriozalnych, kadłubowych rozgrywek. Zaczęły się telefony – dlaczego te drużny, a nie inne. Decyzja MZPN podyktowana jest indywidualnymi interesami członków zarządu i poszczególnych klubów – powiedział w „Magazynie Sportowym RDC” prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Zdzisław Łazarczyk.

– Jeśli dojdzie do rozegrania tych meczów, odbędą się one zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Piłkarze muszą przejść testy na obecność koronawirusa – mówił Łazarczyk.

– 10, 13 i 17 czerwca – to wyznaczone obligatoryjnie terminy spotkań w ramach ewentualnego dokończenia sezonu w 4. lidze i lidze okręgowej. Liczę, że do tego jednak nie dojdzie – podkreślił szef MZPN.

Jak poinformował Zdzisław Łazarczyk, nowy sezon w 4. lidze i „okręgówce” na Mazowszu ma rozpocząć się 1 sierpnia 2020 roku.

Źródło: Magazyn Sportowy RDC

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.