fbpx

Prezes Mazura Ełk Radosław Dorszewski: Jest tu wielki potencjał na zrobienie czegoś fajnego

Nowy prezes, występującego w IV lidze warmińsko-mazurskiej, Mazura Ełk Radosław Dorszewski udzielił obszernego wywiadu oficjalnemu serwisowi klubu.

W rozmowie opublikowanej na https://mazurelk.pl/,  Radosław Dorszewski prezes Mazura Ełk opowiedział m.in. o tym dlaczego podjął się wyzwania, jakim niewątpliwie jest odbudowa klubu. W wywiadzie możemy przeczytać też o planach zarówno tych sportowych jak i organizacyjnych.

– Obserwowałem klub będąc już poza granicami kraju. Po powrocie zauważyłem patrząc na obiekty, zespoły juniorskie i seniorskie oraz całą otoczkę wokół klubu, że jest tu wielki potencjał na zrobienie czegoś fajnego. Z tego co mogę powiedzieć są to plany na pewno długofalowe, bo takich rzeczy nie da się naprawić lub zbudować szybko. Pierwsze efekty mogą być widoczne od trzech do pięciu lat. W pewnym momencie zaproponowałem, że mogę przejąć stery w klubie, co jak zauważyłem nie spotkało się z pozytywnym odbiorem u wszystkich. Jednak osoby, które mnie znają mogą potwierdzić, że gdy angażuję się w jakiś projekt, to jest to opracowywane ze szczegółami i dokładnością i staram się doprowadzić wszystko do odpowiedniego celu – powiedział Radosław Dorszewski.

– Już na początku sierpnia zauważyłem jak ciężka jest sytuacja nawet w tak podstawowych sprawach jak sprzęt piłkarski w akademii, którego albo nie było, albo był w złym stanie. O tych i wielu rzeczach słyszało się i mówiło w środowisku piłkarskim w Ełku, które jest dość małe ale sam chciałem sprawdzić jak to wszystko wygląda na własne oczy – dodał prezes.

– Po dogłębnych i długich analizach mogę stwierdzić, że jak najbardziej będziemy w stanie poprawić sytuację w klubie, ponieważ już widać efekty naszej wspólnej pracy, którą prowadzimy od około miesiąca. Jest to efekt małych kroków, które prowadzą do dużego celu – podkreślił.

– Rundę wiosenną, jeśli chodzi o finanse uda nam się dograć bez większych problemów, co pozwoli na powolne, ale jednak, wstawanie klubu z kolan, aby móc myśleć o czymś więcej jak np. rozbudowa organizacyjna akademii, jeszcze lepsze szkolenie trenerów oraz najlepszy jakościowo sprzęt dla dzieci. Dodatkowo opracowujemy plan finansowy, który pozwoliłby zabezpieczyć finansowo klub na dwa lub trzy lata do przodu – zaznaczył prezes Dorszewski.

 

Całość rozmowy pod linkiem https://mazurelk.pl/nowy-prezes-o-przyszlosci-klubu/

Zdjecie: Mazur Ełk

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.