Przegrany sparing Wieczystej Kraków z rosyjskim drugoligowcem (Wideo)

Wieczysta Kraków przegrała 0:2 w sparingu z Olimpem Khimki, przedstawicielem drugiej ligi rosyjskiej.

Spotkanie zostało rozegrane w tureckim Belek, gdzie wicelider krakowskiej okręgówki przebywa na zgrupowaniu. Zawodnicy Wieczystej zaprezentowali się korzystnie na tle doświadczonego rywala. Szczególnie w pierwszej połowie spotkania, krakowski zespół spisywał się bardzo dobrze. Na przerwę zespoły schodziły przy wyniku bezbramkowym.

W drugiej połowie zawodnicy Khimki dwukrotnie znaleźli drogę do siatki Wieczystej i spotkanie zakończyło się zwycięstem rosyjskiej drużyny 2:0.

Wieczysta Kraków – Olimp Khimki 0:2 (0:0)

Wyjściowy skład Wieczystej Kraków: Miśkiewicz – Guzik, Makuch, Jurkowski, Niechciał, Kumah, Pietras, Krasuski, Gawęcki, Smuczyński, Skrzypek.