Przerwany w 60. minucie mecz kieleckiej B-klasy zostanie dokończony

Wydział Gier Świętokrzyskiego ZPN poinformował, że przerwany w 60 minucie mecz pomiędzy LZS Czarnocin i Strzelcem Chroberz, dokończony zostanie 18.10.2020 roku.

Spotkanie drugiej grupy kieleckiej B-klasy w Czarnocinie pomiędzy miejscowym LZS-em i zespołem Strzelca Chroberz było rozgrywane 4 pażdziernika 2020. Mecz został przerwany w 60. minucie przy wyniku 2:3 ze względu na kontuzję Mateusza Modrzewieckiego, zawodnika gości. Gracz Strzelca został wówczas odwieziony do szpitala, a sędzia postanowił nie kontynuować zawodów.

Wydział Gier Świętokrzyskiego ZPN podjął decyzję o dokończeniu spotkania w dniu 18.10.2020 r. o godz. 11:00. Mecz zostanie wznowiony od 60. minuty przy wyniku 3:2 dla zespołu Strzelca.