Rewelacyjny beniaminek podlaskiej okręgówki. W „Bocianim Gnieździe” rywalom ciężko zdobyć punkty

Fantastyczny start w obecnym sezonie zalicza Bocian Boćki, beniaminek podlaskiej okręgówki. Zespół z „Bocianego Gniazda”, mimo, że w statystykach ma zapisaną jedną porażkę, na boisku zwyciężył we wszystkich pięciu spotkaniach.

Zespół z Bociek ubiegły sezon zakończył na pierwszym miejscu podlaskiej A-klasy (grupa 1) z dorobkiem 29 punktów. W 12 rozegranych spotkaniach, dziewięciokrotnie odniósł zwycięstwo, dwa razy podzielił się punktami z rywalami i zaledwie raz schodził z boiska pokonany.

Przed obecnym sezonem wielu obserwatorów podlaskich rozgrywek zastanawiało się jak beniaminek z Bociek zaprezentuje się na tle bardziej doświadczonych rywali. Jak się okazuje, zespół Bociana zalicza kapitalny start i gdyby nie niedopatrzenie w pierwszym meczu na wyjeździe z Unią Ciechanowiec, pisałbym dziś o komplecie zwycięstw. Na inaugurację rozgrywek Bocian pokonał wspomnianą Unię, ale mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść rywali.

Kolejne spotkania to już same triumfy: 3:0 u siebie z Magnatem Juchnowiec Kościelny, 4:1 w wyjazdowym starciu z Konarem Kora Korycin, niespodziewane zwycięstwo 2:1 w „Bocianim Gnieździe” z faworyzowanym zespołem LZS Krynki oraz pokonanie 2:0 w ostatniej kolejce również na własnym obiekcie Jasionu Jasionówka.

https://www.facebook.com/kpbocian/videos/740212883434407/

Rewelacyjny beniaminek ma swoje pięć minut, które próbuje skutecznie wykorzystać, promując swoje sukcesy w mediach społecznościowych. Zarówno profil na Facebooku, jak i konto na Twitterze są prowadzone na wysokim poziomie i możemy „wyłapać” wiele informacji o, co by nie mówić, jeszcze mało rozpoznawalnym klubie.

Lokalna prasa również coraz więcej miejsca poświęca zespołowi z „Bocianiego Gniazda”.

– Bocian nie znalazł jeszcze godnego siebie rywala w klasie okręgowej, który pokonałby go na boisku. W niedzielę w Bocianim Gnieździe wyższość gospodarzy musiała uznać nawet solidna ekipa z Krynek – pisał po meczu z LZS-em portal bielsk.eu.

– Po pięciu kolejkach nowego sezonu klasy okręgowej Bocian Boćki plasuje się na podium! W niedzielę rewelacyjny beniaminek pokonał na własnym boisku Jasion Jasionówka 2:0.
Boćkowscy piłkarze zajmują trzecie miejsce w tabeli, a ich strata trzech punktów do prowadzącego duetu mocarzy: KS-u Grabówka i Puszczy Hajnówka wynika tylko z faktu odebrania im zwycięstwa 1:0 w pierwszej kolejce w starciu z Unią Ciechanowiec. Jeśli dodamy do tego niespodziewaną wygraną w Pucharze Polski z czwartoligową Spartą Szepietowo, to sierpień w wykonaniu Bociana należy uznać za wręcz rewelacyjny! – informował ten sam serwis po ostatnim zwycięstwie z Jasionem.

O poczynaniach Bociana Boćki pisał również redaktor Bartosz Ksepka na swoim portalu podlaskapilka.pl, który jest skarbnicą wiedzy o futbolu na Podlasiu.

Czy zespół z Bociek udźwignie presję, która z każdym meczem będzie coraz większa, podobnie jak wymagania kibiców? Oby tak, gdyż takich właśnie „perełek” potrzeba nam jak najwięcej na futbolowej mapie Niższych Lig. Na dzień dzisiejszy można tylko powtórzyć za administratorami mediów Bociana: Chwilo trwaj, jesteś piękna!

https://www.facebook.com/kpbocian/posts/3167983829923803

Następne spotkanie w „Bocianim Gnieździe” już w środę 2 września. Rywalem będzie zespół KS Śniadowo.

https://www.facebook.com/kpbocian/posts/3167534009968785

Aktualna tabelę podlaskiej klasy okręgowej znajdziecie TUTAJ

Zapraszam do obserwowania mediów społecznościowych klubu z Bociek.

https://www.facebook.com/kpbocian/

https://twitter.com/KPBocian

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.