Rewelacyjny Luke Littler ponownie w akcji podczas Dutch Darts Masters

W piątkowy i sobotni wieczór w Viaplay oglądać będzie można transmisję prosto z Maaspoort Den Bosch w Holandii, gdzie odbędzie się druga edycja turnieju Dutch Darts Masters w ramach cyklu PDC World Series of Darts. Udział w zawodach weźmie szesnastu graczy, w tym ośmiu czołowych zawodników rankingu Professional Darts Corporation i ośmiu reprezentantów Beneluksu. To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów darta!

PDC World Series of Darts

26-27 stycznia – Dutch Darts Masters

(sobota / 27.01 / godz. 18:55)

(niedziela / 28.01 / godz. 18:55)

W piątkowy i sobotni wieczór od godziny 18:55 zapraszamy do Viaplay wszystkich fanów darta na transmisję prosto z Maaspoort Den Bosch w Holandii, gdzie odbędzie się druga edycja turnieju Dutch Darts Masters. Zawody organizowane są w ramach World Series of Darts pod egidą Professional Darts Corporation. Udział w rozgrywkach weźmie szesnastu graczy, w tym ośmiu czołowych zawodników PDC i ośmiu reprezentantów Beneluksu. To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów darta!

W trakcie wydarzenia po raz pierwszy do obrony tytułu stanie panujący mistrz Dutch Darts Masters Dimitri Van den Bergh. Na otwarcie zawalczy z obecnym numerem piątym rankingu Professional Darts Corporation, Gerwynem ‘Icemanem’ Pricem. Z kolei rewelacyjny, 17-letni Brytyjczyk Luke Littler, najmłodszy uczestnik ścisłego finału PDC World Darts Championship w historii, zmierzy się z Dirkiem van Duijvenbode, Holendrem znanym z niezwykle energicznego stylu gry. Littler wdarł się prawdziwym przebojem do światowej czołówki darta. Na przełomie grudnia i stycznia wywalczył tytuł wicemistrza świata, a dokonał tego jeszcze jako 16-latek, bowiem swoje siedemnaste urodziny świętował w minioną niedzielę, 21 stycznia. Sprawił sobie zresztą znakomity prezent urodzinowy, bowiem dwa dni wcześniej triumfował w turnieju Bahrain Darts Masters. 

Gwiazdą rozpoczynającego się dzisiaj wydarzenia będzie najbardziej utytułowany z zawodników gospodarzy, trzykrotny zwycięzca PDC World Darts Championship, Michael van Gerwen. Widzowie zobaczą również w akcji wielokrotnego mistrza świata Raymonda van Barnevelda, a także finalistę UK Open 2007, Vincenta van der Voorta nazywanego ‘najszybszym graczem na świecie’ oraz ‘holenderskim niszczycielem’. Rywalizację w ramach Dutch Darts Masters 2024 dla widzów Viaplay skomentują Jakub Łokietek i Arkadiusz Salomon.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM TRANSMISJI SPORTOWYCH NA VIAPLAY DOSTĘPNY JEST TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.