Royston Drenthe o ofercie Victorii Cisek: „To jakaś bzdura.” Klub z okręgówki twierdzi, że prowadził rozmowy

Były piłkarz Realu Madryt Royston Drenthe odniósł się do medialnych doniesień o ofercie z Victorii Cisek, klubu z opolskiej okręgówki.

Victoria Cisek zamieściła wpis na Twitterze o negocjacjach z byłym graczem „Królewskich” Roystonem Drenthe. Informację podchwyciły piłkarskie portale w Polsce, w tym również GF

https://twitter.com/victoriacisek/status/1335308528630837253?s=19

33- latek, który ma obecnie ogromne problemy finansowe i ogłosił bankructwo, występuje obecnie na trzecim poziomie holenderskich rozgrywek w klubie Kozzaken Boys.

Drenthe zapytany przez dziennikarzy w swoim kraju o potwierdzenie rozmów z klubem z opolskiej klasy okręgowej, kategorycznie zaprzeczył.

– Były zawodnik Realu twierdzi, że w ogóle nie miał kontaktu z Victorią Cisek. Drenthe, który obecnie gra w amatorskim Kozzaken Boys, nazywa informacje polskiego klubu „bzdurą” – informuje holenderski portal vi.nl.

Z kolei Victoria Cisek za pośrednictwem Twittera zakomunikowała, że rozmowy były prowadzone, ale zostały przerwane z powodu rozbieżności finansowych. Klub twierdzi, że nie był autorem fake newsa.

– Niestety nie dojdzie do skutku transfer Roystona Drenthe do Victorii Cisek ze względów na rozbieżności finansowe. Jesteśmy właśnie po rozmowie z agentem piłkarza.
Informacje z Holandii mówiące o fake news są nieprawdziwe! Media zapraszamy do kontaktu poprzez DM
.

https://twitter.com/victoriacisek/status/1335999996232163328?s=19

Co by nie mówić, Victoria Cisek miała swoje 5 minut.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.