Zaczyna się wirtualna rywalizacji fanów klubów z Niższych Lig pod nazwą „Wirtualny Puchar GF”. Jest to druga edycja zabawy, pierwsza odbyła się wiosną tego roku w formacie ligowym. Tym razem zagramy w systemie pucharowym.
W wirtualnej zabawie bierze udział 39 klubów. W pierwszej rundzie zmierzy się 14 zespołów. Zwycięzcy awansują do kolejnej serii gier.
Zasady zabawy są bardzo proste. „Klikamy reakcję” na dany klub w poście zamieszczonym na facebookowym profilu Galaktycznego Futbolu. „Mecz” trwa 48 godzin.
Nauczony doświadczeniem z pierwszej edycji, apeluję o zdrowe i typowo zabawowe podejście do rywalizacji.
Lista zespołów zgłoszonych do „Wirtualnego Pucharu GF”
Heiro Rzeszów – A-klasa Rzeszów I
LZS Krynki – klasa okręgowa podlaska
Czarni Jaworze – ślaska klasa okręgowa grupa V
Omega Stary Zamość – klasa okręgowa Zamość
Huragan Wiśniówka – nie uczestniczy w rozgrywkach ligowych
MKS Szczawno-Zdrój – A-klasa Wałbrzych I
LKS Leńcze – A-klasa Wadowice
Lubuszanin Trzcianka – 4 liga wielkopolska
WKS Owieczki – A-klasa wielkopolska III
Płomień Przyprostynia – 5 liga wielkopolska II
Naprzód Świbie – B-klasa Zabrze
Sokół Hucisko – A-klasa Stalowa Wola II
Strzelec Chroberz – B-klasa Kielce II
KS Gwoździany – A-klasa Lubliniec
GKS Radwan Lubasz – klasa okręgowa wielkopolska I
Polonia Yorkshire – Wakefield & District FA League Division One
Strażak Mikołów – A-klasa Katowice
Macierz Lipnica Murowana – A-klasa Tarnów I
KKS Jurand Koziegłowy – klasa okręgowa wielkopolska II
Hutnik Szczecin – 4 liga zachodniopomorska
Tatyna Dylągówka – A-klasa Rzeszów II
GKS Jedność Gozdowo – B-klasa Płock
Jedność Warszawa – B-klasa Warszawa III
KS Spławie – B-klasa wielkopolska X
Huragan Bodzanów – B-klasa Płock
GAMA Ujazd Górny – B-klasa Legnica III
Sparta Zabrze – B-klasa Zabrze
GKS Lechita Kłecko – 5 liga wielkopolska I
KS Czarni Piasek – B-klasa Tychy
Madziar Nieporęt – A-klasa Warszawa I (triumfator pierwszej, ligowej edycji)
Delta Słupno – klasa okręgowa Płock
Victoria Siciny – A-klasa Legnica I
Polonia Telford F.C. – Telford Sunday Football League Divison Two
Brda Przechlewo – A-klasa Słupsk II
Leśnik Łącza – C-klasa Zabrze
Leśnik Kobiór – A-klasa Tychy
Wicher Steklno – A-klasa zachodniopomorska IV
Trzciana 2000 – A-klasa Tarnów I
Victoria Lisewo – A-klasa Toruń
***
I runda 28.11 – 30.11. Początek około godziny 8-9 rano.
Jedność Warszawa – WKS Owieczki
KS Spławie – Macierz Lipnica Murowana
Tatyna Dylągowka – Victoria Lisewo
Omega Stary Zamość – Wicher Steklno
Strażak Mikołów – Leśnik Kobiór
Victoria Siciny – GKS Radwan Lubasz
GAMA Ujazd Górny – GKS Lechita Kłecko
II runda 02.12 – 04.12. Początek około godziny 8-9 rano.
Huragan Wiśniówka – zwycięzca pary Victoria Siciny/GKS Radwan Lubasz
Naprzód Świbie – Trzciana 2000
Lubuszanin Trzcianka – zwycięzca pary Jedność Warszawa/WKS Owieczki
MKS Szczawno-Zdrój – zwycięzca pary GAMA Ujazd Górny/GKS Lechita Kłecko
Madziar Nieporęt – Polonia Telford FC
GKS Jedność Gozdowo – zwycięzca pary Strażak Mikołów/Leśnik Kobiór
LZS Krynki – zwycięzca pary Omega Stary Zamość/Wicher Steklno
Sparta Zabrze – Jurand Koziegłowy
Płomień Przyprostynia – Delta Słupno
Sokół Hucisko – LKS Leńcze
Polonia Yorkshire – Brda Przechlewo
Strzelec Chroberz – zwycięzca pary KS Spławie/Macierz Lipnica Murowana
KS Gwoździany – KS Czarni Piasek
Heiro Rzeszów – Leśnik Łącza
Hutnik Szczecin – Huragan Bodzanów
Czarni Jaworze – zwycięzca pary Tatyna Dylągowka/Victoria Lisewo