Rzuty karne zadecydowały o wyniku meczu 1/2 Finału Pucharu Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej

Za nami 1/2 Finału Pucharu Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. W ramach tej rywalizacji Unia Tarnów podejmowała drużynę NKP Podhale Nowy Targ. Dopiero seria rzutów karnych zadecydowała o wygranej trzecioligowca.

Po regulaminowych 90 minutach gry w spotkaniu mieliśmy bezbramkowy remis. W dogrywce gola dla Biało-Niebieskich zdobył Patryk Suchowski, a kropkę nad “i” mógł postawić Gabriel Kieroński (trafił w poprzeczkę), oraz Artur Biały, który według relacji działu prasowego gospodarzy, był ewidentnie faulowany po dojściu do sytuacji “sam na sam”.  Sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia, natomiast tuż przed ostatnim gwizdkiem bez wahania podyktował rzut karny dla ekipy z Podhala, który pewnie wykorzystał Michał Nawrot.

O losach spotkania zadecydowała seria rzutów karnych, w której większą skutecznością wykazali się piłkarze trzecioligowego Podhala i to oni wystąpią w finale Pucharu
Polski Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Finał odbędzie się w środę 22 lipca na stadionie w Kalwarii Zebrzydowskiej. Podhale zmierzy się w nim z Wieczystą Kraków.
 
ZKS Unia Tarnów – NKP Podhale Nowy Targ 1:1 (0:0) karne 3:5
1:0 Suchowski 97′
1:1 Nawrot 115′ (karny)


ZKS Unia Tarnów : Lisak – Matyjewicz, Malisz, Abovyan, Miłkowski (Suchowski), Orlik (Pilus), Biś, Biały, Węgrzyn, Ostrowski, Starzyk (Kieroński)
Podhale Nowy Targ : Szukała – Derek  (Tonia), Wajsak, Lewiński, Potoniec, Nawrot, Mizia, Mianowany, Dynarek, Skórski, Mrówka.


Bramki dla Jaskółek w karnych: Biały, Kieroński, Pilus.
Bramki dla Podhala w karnych: Tonia, Nawrot, Mianowany, Wajsak, Lewiński.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.